Data

Spa 04 2022
Expired!

Laikas

18:30

Cost

$6.00

Ritmo žaidimai V

Jau penktus metus vieninteliame festivalio „Permainų muzika“ koncerte laukiami ir patys mažiausi klausytojai – 5–11 metų vaikai. Spalvingas edukacines  muzikines – teatrines programas apie ritmą jiems kuria aktorė Rugilė Latvėnaitė.

 

Taigi, „Ritmo žaidimams“ – penkeri! „Rimtas jubiliejus, dėl to ritmo fanatikai yra nusiteikę rimtai švęsti. Šį kartą torto, žvakučių ir gimtadienio dainos nepakaks. Norėsis švęsti visais įmanomais būdais. Kartu su klausytojais apžvelgsime įvairiausias šventes, pradedant gimtadieniu su gražiausiais norais ir baigiant viso pasaulio šventėmis, kuriose skamba ryški muzika, eisenas lydi šokiai, kūnai virpa nuo bumsėjimo ir negalėdami sustoti ritmingai juda. Kaip gimtadienius švenčia Rio karnavale? Kas būtų, jeigu gimtumei per Kalėdas? Ar Velykų zuikiai švęsdami gimtadienius gauna dovanų kiaušinių? Šiuos ir dar keistesnius klausimus nagrinėsime penktojoje „Ritmo žaidimų“ programoje ir visi kartu kursime savo svajonių gimtadienio šventę“, – pasakoja R. Latvėnaitė.

Kartu su Rugile „Ritmo žaidimuose“ dalyvaus aktorius Donatas Stakėnas, o įvairius mušamuosius instrumentus kalbins Jotvilas Švirinas.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *