Data

Lie 26 2020
Expired!

Laikas

18:00

Cost

14 Eur

Romantiškos muzikos galia

Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro programa „Romantiškos muzikos galia“. Su Modesto Pitrėno vadovaujamu ir šįkart Modesto Barkausko diriguojamu kolektyvu koncertuos nuostabūs solistai Aistė Pilibavičiūtė (sopranas) ir Liudas Mikalauskas (bosas). Tai bus A. Pilibavičiūtės  debiutinis pasirodymas Klaipėdos koncertų salės publikai, kuri puikiai pažįsta L. Mikalauską. Vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu nuolat pelno dideles klausytojų simpatijas tiek svarbiausiose šalies ir užsienio scenose, tiek nedideliuose miesteliuose.

Abu solistai dažnai susitinka Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje, kurioje jiems ne kartą teko vaidinti vyrą ir žmoną arba tėvą ir dukrą. Aistė pernai buvo įvertinta LNOBT metų solistės apdovanojimu, o Liudas šį garbingą įvertinimą pelnė šiemet. Jis jau yra tapes net 12 tarptautinių dainininkų konkursų Grand Prix ir I vietos laureatu,

Dirigentas M. Barkauskas G. Fitelbergo dirigentų konkurse Lenkijoje laimėjo Bronzinę batutą ir piniginę premiją. Modestas ne tik rengia programas su savo vadovaujamu Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, bet ir diriguoja spektakliams LNOBT, koncertuoja su LNSO.

Koncerto pradžioje pasinersime į romantišką Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfoninės poemos „Miške“ pasaulį, svajosime aplankyti Vilnių su pagrindine Balio Dvariono operos „Dalia“ veikėja ir garbinsime meilę kartu su Giedriaus Kuprevičiaus operos „Karaliene Bona“ personažais.

Antrojoje koncerto dalyje publikai atsivers romantiški Wolfgango Amadeuso Mozarto, Charles‘o Gounod, Gaetano Donizetti ir George‘o Gershwino operų puslapiai.

Tegu „Romantiškos muzikos galia“ pripildo jūsų širdis kerinčio grožio garsais!

 

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *