Data

Lap 05 - 11 2020
Expired!

Scanorama 2020

Jau beveik du dešimtmečius pirmieji rudens akordai visiems kino mylėtojams primena ir apie artėjantį naują Europos šalių kino forumo “Scanorama” sezoną. 

Festivalio filmų seansai vyks „Forum Cinemas“ tinklo kino teatruose. Ir nepriklausomai nuo to, kokį gyvenimą diktuos pandemijos bangų muša, didžiąją dalį filmų žiūrovams ruošiamės parodyti specialiai tam kuriamoje virtualioje „Scanoramos“ kino platformoje. Mūsų pagrindinis siekis – diegiamomis naujovėmis užtikrinti, kad kokybiškais kino kūriniais žiūrovai galėtų mėgautis be papildomo streso ir saugiai, neeikvodami tam didžiulių pastangų. Nauja platforma „Scanoramos“ filmus šiemet leis pasiekti dar platesniam ratui Lietuvos žiūrovų.

Programa baigta formuoti ir apimtimi prilygsta ramių ankstesnių sezonų užmojams. Atvežame filmų iš visų svarbiausių pasaulio kino festivalių, pradedant Berlynu ir Kanais, ir baigiant Venecija ir Torontu. Svarbiausius ir didžiausios salės reikalaujančius filmus tikrai parodysime kuo geriausiomis sąlygomis, tad žiūrovų srautų požiūriu esame nusiteikę optimistiškai.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *