Data

Lap 26 2021
Expired!

Laikas

18:00

Sceninis vyksmas „AnA (All n‘ all)“

Spektaklis jaunam žmogui – su elektroninės muzikos ritmais

Pasak režisierės Samantos Pinaitytės- su jaunais žmonėmis reikia kalbėti jų kalba, jiems priimtinomis priemonėmis, todėl šiuolaikinės muzikos atsiradimas kūrybiniame procese – natūralus atsakas į jauno žmogaus poreikius. Kompozitorius Edvinas Vasiljevas sukurė šiuolaikišką, dinamišką elektroninę muziką. Spektaklyje su žiūrovais bendraujama psichologiniais kūno gestais, kurie išduoda daug daugiau nei žodžiai. Jie atspindi vidinę mūsų būseną, tad įsižiūrėjus į atlikėjo gestus ar judesius žiūrovas galės greitai suvokti  ne tik jo vidinę būseną, bet ir suprasti jo tikslus, tarpusavio santykius. Judesio, emocijos ir muzikos sintezė šiame šokio spektaklyje jaunus žmones įtrauks į gyvo bendravimo, empatijos ir drąsaus požiūrio į gyvenimą sūkurį.

Artimiausias sceninis vyksmas „AnA (All n‘ all) – jau lapkričio 26 d. 18 val. LMTA Klaipėdos fakulteto šokio katedroje, J. Gudavičiaus salėje.

Spektaklis NEMOKAMAS, tačiau žiūrovų srautams suvaldyti reikalinga išankstinė registracija. Registracijos formą rasite adresu: https://docs.google.com/forms/d/1DCv9W6iDweCIdkXICndBrBB0CSZG5UCrKkhePb-UqKA/viewform?fbclid=IwAR0FbSIkEAXhw-yAmlUD1ts1ZzlrDcQbV8x03KHZvg3fL1oHIIzTUdol7ws&edit_requested=true

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *