Data

Lap 08 2020
Expired!

Laikas

11:00

Spektaklis “DEBESŲ ŽAIDYNĖS”

Interaktyvus šokio ir judesio spektaklis 12 – 24 mėn. kūdikiams

 

Spektaklio choreografė ir režisierė Laura Geraščenko

Scenografė ir kostiumų dailininkė Angelina Furmaniuk – Savickienė

Muzikos autorius Kristijonas Lučinskas

Šviesų dailininkas Mantvydas Poškus

 

Šokėjai ir aktoriai:

Elinga Serapinaitė, Kamilė Andriuškaitė, Jonas Viršilas, Darius Berulis, Kristupas Biržietis

Šokio teatras „Judesio Erdvė“ pristato „Debesų žaidynes“ – interaktyvų šokio ir judesio spektaklį, skirtą 12-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams. Tai antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis.

,,Debesų gaudyklės“ tęsinyje žiūrovų lauks keturi aktoriai, kurie tapo Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus, besikeičiančias šviesas ir objektus, kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, kurioje lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

Būtent 18-24 mėnesių amžiaus laikotarpyje vystosi kūdikio suvokimas ,,kas aš?“ ir ,,kas čia?“. Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime. Šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.

Bilietas yra skirtas dviems asmenims (kūdikiui ir vienam iš tėvų). Vietų skaičius ribotas.

 

Organizatorius Šokio teatras Judesio erdvė, VšĮ

Bilietus platina PlaySera

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *