Data

Spa 30 2020
Expired!

Laikas

19:00

Cost

Nuo 13,20 Eur

Spektaklis “KULTAS”

Režisierė Greta Gudelytė

Kostiumų dailininkės: Erika Jankauskaitė, Pelkių Tyla

Kaukių dailininkė Rūta Jankevičiūtė

Judesio konsultantė Jolanta Ženčienė

Aktoriai: Kristina Švenčionytė, Ričardas Bartašius, Greta Gudelytė, Eglė Kazickaitė

Apeirono teatro spektaklyje „Kultas“ kūrybinė grupė provokatyviai kelia klausimą, ar galimà jungtis tarp š*do ir gr*do? Ar galima kurti, pasitelkiant šiuos skirtingos kategorijos objektus? Kūrėjai atkreipia dėmesį į tai, kad šiandienos visuomenėje, pasirenkant kraštutinai skirtingos vertės objektus, kuriamas tarpinis, vidutinės kokybės produktas. Spektaklio kūrėjai kelia klausimą: ar bandymai įvairiose srityse sukurti objektyvią ir visus tenkinančią tiesą, nėra vien manipuliacija, skirta sunkio ir chaoso išblaškytiems piliečiams? Ironizuodamas šią tendenciją Apeirono teatras pristato spektaklį, kuriame laviruojama tarp farso, kičo, grotesko elementų ir dramatizmo, tarp tiesos ir absurdo, tarp tikrovės ir fantazijos.

Spektaklio istorijos centre – talentingos kūrėjos, kuriai už nemenką pinigų sumą pasiūloma sukurti gilesnės prasmės stokojantį, į mases orientuotą komercinį produktą, metamorfozė.

Kulto“ dramaturgiją, kaip jau įprasta, kūrė Apeirono teatro kūrybinė grupė. Kūrybą inspiravo David Maddsen romanas „Sapnų dėžutė“ bei Franz Kafka kūriniai.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *