Data

Spa 17 2021
Expired!

Laikas

12:00 - 13:00

Spektaklis vaikams „Šaltoji širdis“

„Taško teatras“ kviečia mažuosius žiūrovus į stebuklingą spektaklį „Šaltoji širdis“! „Šaltoji širdis“ – tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą miestą Švarcvaldą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite tuo, ką ten pamatysite.. Nors tai ir siaubo spektaklis, pažadame, kad baisu nebus! Tai ryškus, interaktyvus ir spalvingas reginys, tinkantis vaikams nuo 5 iki 95 metų.

Spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika.

Režisierius: Valentinas Masalskis Kompozitorė: Beatričė Petrauskaitė Vaidina: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Aistė Alksnytė, Solveiga Reklaitytė

DĖMESIO: Dėl rugsėjo 13 įsigaliojančio vyriausybės nutarimo į spektaklį įleidžiami tik galimybių pasus turintys asmenys.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *