Data

Lap 24 2022
Expired!

Laikas

08:00 - 18:00

Šventinis koncertas “Kalėdinė dovana 2022”

Žvejų rūmuose Jūsų laukia didžiulis siurprizas, kurį ruošia garsus artistų būrys, dailininkai, scenografai ir režisieriai.
Į Klaipėdą atsvyksta Kauno miesto simfoninis orkestras, koncertavęs daugelyje pasaulio šalių, įrašęs ne vieną CD su pasaulinio garso dainininkais.  Akompanuojant orkestrui dainuos puikūs Lietuvos dainininkai Liudas Mikalauskas ir Eugenijus Chrebtovas.
Labai turėtų pradžiuginti žiūrovus Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupė sušokdama garsųjį Kankaną ir kt.
Antroje koncerto dalyje pasirodys gerai žinomas žiūrovams „Žvaigždžių kvartetas“ , Vytautas Šiškauskas,  o koncerto pabaigoje su linksmiausiomis savo dainomis pasirodys nepamirštama legendinė grupė „VAIRAS“.
Visi, kas buvo pernai „Kalėdinės dovanos“ koncerte, puikiai prisimena to koncerto nuotaiką ir puikią aurą, tvyrojusią Žvejų rūmų salėje, o taip pat Liudo Mikalausko pažadą būti šioje salėje tą pačią dieną ir tuo pat metu. Tai štai – Liudas,  kad ir kaip būdamas šiuo šventiniu laikotarpiu užimtas – tęsi duotą pažadą ir atvyksta į Klaipėdą.
Na, o Jūs, mieli žiūrovai, turite vienintelę galimybę dalyvauti šioje nepakartojamoje šventėje. Netikit? Pasiteiraukite pernai apsilankiusių „Kalėdinės dovanos“ koncerte…

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *