Data

Rgs 15 2020
Expired!

Laikas

All Day

Tarptautinė VIII Klaipėdos knygų mugė

Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje laukiami visi, negalintys atsispirti tam, kas nenumaldomai traukia, žavi ar net užburia. „Pasiduoti traukai“ – drąsiai kviečia VIII Klaipėdos knygų mugė.

Knygos šventės metu lankytojams bus pristatyti unikalūs literatūriniai-kultūriniai duetai, kuriuose susitiks žymūs kūrėjai ir jiems oponuojančios ryškios kultūrinės erdvės asmenybės. Pasiduoti susitikimų traukai kvies rašytojai Saulius Tomas Kondratas, Valdas Papievis, Tomas Venclova, jaunosios kartos kūrėjai, rašytojai, dailininkai. KKM metu savo naujausias knygas pristatys Lietuvos mažųjų ir vidutinių leidėjų ir Lietuvos leidėjų asociacijų nariai. Kultūros ir švietimo sektoriaus specialistai diskutuos apie kultūros paslaugų vartotojams prieinamumą, patirtis ir iššūkius karantino laikotarpiu.

Knygų mugės lankytojai galės užsukti į parodas, jaunimo, vaikų, muzikos, edukacinę, istorinės tematikos erdves, vyks skaitymų, performatyvios poezijos vakarai, priešstartiniai renginiai Kultūros fabrike, Klaipėdos kultūros komunikacijų centro Parodų rūmuose, Klaipėdos Dramos teatre, Klaipėdos universiteto botanikos sode bei naujoje barų erdvėje „Hofas“. Užsienyje ir Lietuvoje kuriantys rašytojai, muzikantai, menininkai pasidalins su KKM lankytojais  savo unikaliu požiūriu į kūrybą bei pasaulį.

Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka kartu su mugės dalyviais, lankytojais bei svečiais minės ir savo 70-ies metų veiklos jubiliejų!

 

Programa

The event is finished.

Hourly Schedule

Rugsėjo 24 d.

11:00 -
Spaudos konferencija.
Naujoje Teatro skaitykloje Klaipėdos dramos teatre. Susitikime dalyvaus Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktorė dr. Laura Juchnevič, Klaipėdos knygų mugės kūrybinės programos vadovė Daiva Nakrošienė ir „Taško teatro" aktoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *