Data

Rgp 11 2021
Expired!

Laikas

20:00

The Roop | Festivalis Parkas LIVE

Rugpjūčio 11 – osios vakarą, net ir nusileidus geltonai saulei uostamiestį apgobs ryškiai geltoni, nuoširdūs ir sugebėję pažadinti tikėjimą – grupė „The Roop“.

Miesto festivalyje „Parkas LIVE Klaipėda“ grupė tik dar kartą leis įsitikinti, kad nuoširdumas, tikėjimas ir muzika yra ta jėga, leidžianti pasijusti stipriais ir pasitikinčiais savimi.

Supant medžiams, švytinčioms akims ir įsimenamiems muzikos garsams „The Roop“ sukurs ypač jaukų ir abejingų nepaliksiantį vakarą.
„Visą laiką yra džiugu koncertuoti Klaipėdoje. Tai yra ypatinga vieta, neabejotinai. Džiaugiamės, kad tapsime šio festivalio dalimi, o mes pažadame – surengsime jaukų koncertą“, – teigia grupė The Roop.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *