Data

Gru 06 2020
Expired!

Laikas

17:00

TRANSLIACIJA INTERNETU | Amžinasis dieviškosios šviesos šaltinis

Gruodžio 6 d., sekmadienis, 17.00 val., Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčia

TRANSLIACIJA INTERNETU | Amžinasis dieviškosios šviesos šaltinis

 

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius  (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Solistės: Rita Petrauskaitė (sopranas), Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai)

Programa: Georg Friedrich Händel, Vincentt  Novello, Jacob de Haan, Franz Gruber, Povilas Čiurlionis ir kt.

 

Nemokamai

 

Amžinasis dieviškosios šviesos šaltinis“ – taip pavadintas vienas iš kūrinių, skambėsiantis šioje Klaipėdos brass kvinteto meninėje programoje. Jo autorius – žymus baroko epochos kompozitorius Georgas Friedrichas Händelis. Koncerte bus atlikta ir daugiau šio kūrėjo opusų, taip pat išgirsime kitų autorių kūrinius, pradedant psalmėmis ir baigiant kalėdinėmis giesmėmis. Sakralioje Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios erdvėje jas atliks ne tik minėtas varinių pučiamųjų ansamblis, bet ir solistės  Rita Petrauskaitė (sopranas) bei Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai).

Pasak Klaipėdos brass kvinteto meno vadovo Sigito Petrulio, „jau kelis metus adventinio susikaupimo laikotarpiu rengiame koncertą Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje. Mus įkvepia ne tik jauki jos erdvė, puiki akustika, bet ir tai, kad koplyčia turi gerus vargonus. Mes džiaugiamės turėdami galimybę skambiais soprano, varinių instrumentų ir vargonų garsais pakylėti bendruomenės nuotaiką ir pristatyti jai gražios ir dvasingos muzikos kūrinius“.

 

Reaguojame į LR Vyriausybės sprendimus drausti visus atvirose ir uždarose erdvėse, viešose vietose, organizuoti kultūros ir kitus renginius, todėl nuo lapkričio 7 d. koncertai vyks be klausytojų. Šį koncertą galėsite stebėti tiesiogiai Facebook arba Youtube platformoje. Sekite naujienas!

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *