Data

Vas 19 2021
Expired!

Laikas

18:30

TRANSLIACIJA INTERNETU | Brass kvintetas +

Vasario 19 d., 18.30 val.

TRANSLIACIJA INTERNETU | Brass kvintetas +

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Valentinas Gelgotas (fleita)
Gediminas Gelgotas (fortepijonas)
Programa: Georg Friedrich Händel, Antonio Vivaldi, Wolfgang Amadeus Mozart, Claude Bolling, Gediminas Gelgotas

 

Nemokamai

 

Aktyvus uostamiesčio muzikinio gyvenimo dalyvis Klaipėdos brass kvintetas šiemet skaičiuoja 35-uosius kūrybinės veiklos metus, o meno vadovas Sigitas Petrulis – darbo šiose atsakingose pareigose penkmetį. Pastarųjų metų laikotarpiu visiškai atsinaujino kolektyvo sudėtis, tad dabar kvintetas dar su didesne jėga ir entuziazmu yra nusiteikęs siekti profesinių aukštumų, plėsti koncertinio repertuaro horizontus.

 

2021 metus klaipėdiečiai pradeda nauja programa „Brass kvintetas +“, kurioje muzikuos su vilniečiais kolegomis Valentinu ir Gediminu Gelgotais. Fleitininkas Valentinas yra ilgametis Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro fleitų grupės koncertmeisteris, taip pat daug metų dėstantis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jo sūnų Gediminą jaunoji melomanų karta geriausiai pažįsta kaip Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO įkūrėją, kompozitorių, kuris yra atviras drąsiems kūrybiniams eksperimentams. Šiame koncerte taip pat išgirsime jo kūrinį, sukurtą minimalizmo stiliumi, o pats autorius skambins fortepijonu.

 

Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook arba Youtube platformoje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *