Data

Vas 14 2021
Expired!

Laikas

17:00

TRANSLIACIJA INTERNETU | Meilė tango ritmu

Vasario 14 d., 17.00 val.

TRANSLIACIJA INTERNETU | Meilė tango ritmu

 

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), Vilhelmas Čepinskis (smuikas)

Dalyvauja Feliks Zakrevskij (fortepijonas)

Programa: Ástor Piazzolla

 

Nemokamai

 

Šiemet sukanka 100 metų, kai gimė Ástoras Piazzolla. Žymus argentiniečių kompozitorius laikomas tradicinės tango muzikos novatoriumi, su tango sujungęs klasikinės ir džiazo muzikos elementus ir sukūręs taip vadinamąjį „naująjį tango“ (tango nuevo). O kur suskamba tango, ten įsiplieskia aistros, užgimsta arba užgęsta meilė…

 

Vasario 14-ąją aistra ir meile alsuojančioje programoje išsilies solistų Ievos Prudnikovaitės (mecosopranas) ir Vilhelmo Čepinskio (smuikas) bei Klaipėdos kamerinio orkestro atliekamos Ástoro Piazzollos muzikos garsai. Tikimės, kad šių puikių atlikėjų ekspresyvaus muzikavimo žiežirbos palies ir suvirpins virtualiai juos stebinčių klausytojų sielas.

 

Programoje skambės „Metų laikai Buenos Airėse“ – keturių dalių ciklas, kurį smuikui ir styginių orkestrui pritaikė talentingasis smuikininkas V. Čepinskis, pastaruoju metu vis dažniau besireiškiantis ir kompozitoriaus amplua.

 

Á. Piazzollos dainas atliksiantiI. Prudnikovaitė viename interviu pripažino, kad pradžioje jas „reikėjo prisijaukinti“. Solistė teigė susidūrusi su kalbos iššūkiu, minėjo ir vokalinę pusę. Pasak Ievos, „klasikinis dainavimas ir visos su juo susijusios taisyklės čia netaikytinos. Teko pasikliauti savo pačios nuojauta ir muzikiniu skoniu, ieškant tinkamos vokalinės technikos. Tačiau eksperimentuoti aš mėgstu, tad šis iššūkis buvo malonus“.

 

Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook arba Youtube platformoje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *