Data

Vas 04 2021
Expired!

Laikas

18:30

TRANSLIACIJA INTERNETU | Pepė keliauja į koncertą

Vasario 4 d., 18.30 val.

TRANSLIACIJA INTERNETU | Pepė keliauja į koncertą

Koncertas visai šeimai (5-11 metų vaikams ir jų tėveliams)

 

Klaipėdos brass kvintetas:

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Mindaugas Paškauskas (valtorna), Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Nerijus Gedminas (scenarijus ir režisūra)

Rugilė Latvėnaitė (aktorė)

Justina Jaruševičiūtė (vaizdo projekcija)

Programa: Georg Friedrich Händel, Claude Debussy, Piotr Čaikovskij, Hugo Emil Alfven, John Williams, Harm Evers, Henry Mancini, Georg Riedel

 

Nemokamai

 

Šiame linksmame virtualiame renginyje visai šeimai muzikos klausysimės kartu su Pepe. Turbūt puikiai pažįstate mergaitę, kurios galva kupina netikėčiausių fantazijų, o kojos apmautos ilgomis skirtingomis kojinėmis. Šį populiarios knygos personažą sugalvojo švedų rašytoja Astrida Lindgren. Turbūt dauguma vaikystėje esame skaitę jos knygų, o gal net apsilankę muziejuje Stokholme.

 

Apie ką bus šis koncertas? Apie tai, kaip Pepė keliauja laivu iš Stokholmo į Klaipėdą, sutinka naujų draugų ir patiria daug smagių nuotykių. Jai patinka Klaipėdos brass kvinteto muzika, tad mergaitė taip pat užsinori koncertuoti…

 

Teatralizuoto koncerto scenarijų ir režisūrą sukūrė Nerijus Gedminas, o Pepės vaidmenį parengė aktorė Rugilė Latvėnaitė.

 

Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook arba Youtube platformoje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *