Data

Vas 11 2021
Expired!

Laikas

18:30 - 18:00

TRANSLIACIJA INTERNETU | Ritmo teritorija

Vasario 11 d., 18.30 val.

TRANSLIACIJA INTERNETU | Ritmo teritorija

Kūno perkusijos meistriškumo seminaro baigiamasis koncertas

Klaipėdos choras „Aukuras“ 
Meno vadovas ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas
Solistas Pavel Giunter (perkusija)
Programa: Steve Reich, Nebojsa Jovan Zivkovic, Eugene Novotney, B. Michael Williams, Valerie Dee Naranjo,  David Mancini, William J. Schinstine, Murray Houllif

Nemokamai

 

Virtualiame koncerte „Ritmo teritorija“ klausytojai galės praplėsti savo suvokimą apie ritmą – vieną svarbiausių muzikos elementų. Klausydamiesi muzikos ritmą jaučiame visu kūnu, dažnai net pradedame judėti pagal jį. Mūsų kūnas net gali tapti perkusiniu instrumentu, jeigu jį nuolat ir tinkamai lavinsime.

 

Muzikavimas kūno perkusija (body percussion) pasaulyje turi šimtametes tradicijas ir modernioje visuomenėje vis labiau populiarėja. Jo subtilybes koncerte demonstruos perkusijos magas Pavelas Giunteris – mušamųjų ansamblio „Giunter Percussion“ įkūrėjas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro mušamųjų grupės koncertmeisteris.

 

  1. Giunteris muzikuos solo ir kartu su Klaipėdos choro „Aukuras“artistais. Beje, muzikavimas kūno perkusija ne tik atlikėjams, bet ir kiekvienam iš mūsų galėtų tapti puikiais atsipalaidavimo pratimais, kurie pagerintų savijautą ir paįvairintų kasdieninę rutiną.

 

Koncertą kviečiame nemokamai stebėti internetu Facebook arba Youtube platformoje.

 

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *