Data

Lie 06 2022
Expired!

Laikas

07:00 - 17:00

Vandens sporto šakų festivalis Klaipėdoje

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną veiklos turės ne tik įvairių kultūros ir pramoginių renginių, bet ir sporto mėgėjai – Klaipėdą sudrebins jau penktasis Klaipėdos vandens sporto festivalis.

Šią dieną nuo ankstyvo ryto Dangės upėje vietos ras visi: ir irkluotojai, ir žvejai, ir turistinių valčių, ir irklenčių atstovai, ir vikingų valčių mėgėjai. Planuojamos įvairios azartiškos dvikovos bei vandens atrakcijos.

Pagrindinė festivalio vieta – akvatorija prie Jono kalnelio, Dangės upė iki burlaivio „Meridianas“ ir Dangės akvatorija tarp Pilies ir Biržos tiltų.

Programoje planuojamos baidarių – kanojų irklavimo sprinto varžybos, pramoginis irklavimas turistinės baidarėmis, irklentėmis, padangomis, Aštuonviečių valčių (8+) sprintas, vikingų valčių lenktynės, „Dangės dvikova“ katamaranais.

Išsamią renginio programą su konkrečių rungčių ir pramogų vietomis bei laikais pristatysime artimiausiu laiku.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos irklavimo centras ir BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Tai vienas iš gausybės renginių, skirtų Klaipėdos miesto 770 metų gimtadieniui.

 

VšĮ „Sporto leidinių grupė“ vykdomas projektas „Sportas – sveikatos ir žinių šaltinis visiems“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *