Data

Rgp 15 2021
Expired!

Laikas

20:00

Vidas Bareikis | Parkas LIVE

Rugpjūčio 15 – ąją – festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ uždarymo vakarą įvyks tai, kaip ir turėtų atrodyti kiekviena gera pabaiga. O apie ją būtų kalbama dar ilgai ir jau laukiama kito karto.

Dar daugiau istorijų saugosiančiame parke nuskambės muzika, kuri netelpa į jokias formas – festivalio scenoje tikrą ir įsimintą vakarėlį surengs energijos užtaisas – atlikėjas Vidas Bareikis.

„Parkas LIVE Klaipėda“ komanda šį vakarą padėkos už įsimintiniausias vasaros savaites, o Vidas savo ruožtu padarys tai, ką moka geriausiai – susirinkusius klausytojus pakels ant kojų taip, lyg atrodytų, kad žvaigždėtas Žolinių dangus – čia pat.

Šią dieną verta pasižymėti savo kalendoriuje, nes tokių sutapimų nebūna per daug – pačioje žaliausioje Klaipėdos vietoje sutikti šią šventę, ar tiesa?

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *