Data

Geg 22 2022

Laikas

09:00 - 14:30

Vilties bėgimas 2022

Mes esame liudininkai ypatingo reiškinio, kuris prasidėjo prieš 15 metų Klaipėdoje. Jo vardas – „Vilties bėgimas“.
Klaipėda – vienintelis Baltijos šalių miestas, turintis
Šv. Pranciškaus onkologijos centrą, kuriame yra neapmokestinamai teikiamos dvasinės terapijos ir psicho-socialines paslaugos onkologiniams ligoniams bei jų artimiesiems.

Per 15 metų keli tūkstančiai jaunų žmonių subrandino savanorystę, kaip solidarumo dovaną sergantiesiems. Kasmet vilties ambicijas sukilnina nesavanaudė artimo meilė, atjauta, tarnavimas sergančiajam ir jo priežiūra. Tai vienintelė priežastis kodėl „Vilties bėgimas“ yra vertinamas Lietuvos valstybės vadovų. Kasmet renginio globėju yra Ministras Pirmininkas. Tai – mus socializuojantis bėgimas. Ligonių laimė ir sveikata, išgijimas ir sveika emocija labai daug priklauso nuo mūsų pilietiškumo.
Džiaugiamės, kad ne tik klaipėdiečiai, bet ir stipriausi Lietuvos sportininkai bėga giliai išmintomis „Vilties bėgimo“ brydėmis.
Kviečiame tapti didžios pergalės dalyviais. Šiame solidarumo renginyje pralaimi tiktai nedalyvavusieji. Nenutolkime nuo Pergalės… Daugelis šios solidarumo akcijos metu randa čia kruopelytę tiesos, kuri lyg raugas pakeičia ir pakreipia jų buvimą šiame pasaulyje dėl kitų išlikimo.
Nepaisant besitęsiančio karo gyvenimas turi tęstis, prisimename tai, kas mus daro žmonėmis – solidarizuojamės su ukrainiečiais, kovojančiais už taikų gyvenimą ir savo Tėvynę, už mūsų laisvę ir Viltį! Kviečiame bėgikus ir palaikančius žiūrovus pasipuošti Lietuvos ir Ukrainos valstybinių vėliavų spalvomis!

Kviečiame mokyklų, įmonių, įstaigų, dienos centrų, darželių bendruomenes tapti drąsiais ir išgirsti „Vilties bėgimo“ šaukinius: 2022 m. gegužės 22 d. Klaipėdos Atgimimo aikštėje startuos
15 – asis solidarumo su onkologiniais ligoniais renginys.

Tebūnie klaipėdiečio ID: ,,Esu solidarus. Vilties bėgimas krūtinėje nerimsta!”

Registruokitės svetainėje www.viltiesbegimas.lt Nukreipkime savo valią į kuriamą Vilties gėrį, Klaipėdos 770 – ųjų jubiliejinių metų proga!

Brolis Benediktas ir Vilties bėgimas organizatorių ir savanorių komanda

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *