Data

Sau 15 2021
Expired!

Laikas

09:00 - 16:00

VIRTUALI VIKTORINA „SAUSIO ĮVYKIAI KLAIPĖDOJE 1923 M.“

Šiandien minime 98-ąją Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos sukaktį. 1923 metų sukilimo sėkmę iliustruoja prasmingi Ievos Simonaitytės žodžiai: „Esame viena tauta, viena žemė, viena Lietuva“. Tarpukariu tai buvo drąsiausias Lietuvos užsienio politikos žingsnis, apie kurį diskutuojama iki pat dabar.

Pažymint šią istorinę datą kviečiame muziejaus bičiulius sudalyvauti bei išbandyti savo jėgas virtualioje viktorinoje. Trijų geriausiai pasirodžiusiųjų laukia prizai – muziejaus išleistos knygos. Nugalėtojus paskelbsime dienos pabaigoje įrašo komentaruose.

ℹ️ Ką turite daryti?
Tik šiandien, sausio 15 d., nuo 09:00 iki 16:00 valandos mūsų FB puslapyje rasite viktorinos nuorodą su 15 klausimų. Prisijungus prie žaidimo įveskite savo vardą (pastaba: jie kartotis negali, tad būkite išradingi 😊). Atsakinėjant labai svarbu ne tik teisingi atsakymai, bet ir kuo greitesnė reakcija (!); be to, kiekvienam iš jų užfiksuoti turite ne daugiau nei 30 s. Žaidimo pabaigoje pasidarykite bei išsisaugokite ekrano nuotrauką (screenshot) su savo vardu – tai bus Jūsų „bilietas“ atsiimant prizą.
3…2…1… Sėkmės!
Mažosios Lietuvos istorijos muziejus/MLIM

Viktorinos nuoroda bei dalyvavimo tvarka skelbiama ir www.mlimuziejus.lt

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *