Data

Bir 24 2023
Expired!

Laikas

12:00 - 22:00

X Klaipėdos kariliono festivalis

Jau 36 metus gyvuojantis Klaipėdos karilionas tapo miesto savitumo simboliu. Nesvarbu, ar lis lietus, ar švies saulė – Klaipėdos kariliono festivalis svetingai lauks jūsų, mieli klausytojai!

The event is finished.

Hourly Schedule

Birželio 24 d.

12:00 - 13:00
„Vidudienio varpai“
Pradedamajame festivalio koncerte, kuriame karilioną kalbins patyrę klaipėdiečiai karilionininkai Stanislovas Žilevičius, Kęstutis Kačinskas ir entuziastingai jį studijuojantis jaunimas – edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyviai. Pastarasis projektas, rengiamas nuo 2019 metų, rodo muziką studijuojančio jaunimo susidomėjimą kariliono instrumentu. Entuziastų dėka Klaipėdos karilionas niekada nenustos skambėti!
15:00 - 16:00
„Popietės varpai“
Šio koncerto metu ekrane išvysite dažnai festivalyje koncertuojančią lenkų karilionininkę Moniką Kaźmierczak. Patyrusi atlikėja ir pedagogė taip pat moko edukacinio projekto „Atrask karilioną“ dalyvius. Rečitalio laiku ir publikos dėmesiu M. Kaźmierczak dalinsis su pirmąkart Klaipėdoje pasirodančia estų kariliono atlikėja Merle Kollom.
18;00 - 19:00
„Vakaro varpai“
Šiame koncerte išgirsime pasauliniu mastu pripažintą belgų karilionininką Koen Van Assche, antrąkart atvyksiantį į Klaipėdą. Jis gros tiek solo, tiek pasirodys kartu su Klaipėdos choru „Aukuras“. Programa intriguos net keliomis lietuvių ir užsienio autorių premjeromis.
21:00 - 22:00
„Nakties varpai“
Baigiamajame festivalio koncerte klausytojų laukia intriguojanti kariliono muzikos ir šiuolaikinio šokio sintezė. Pirmąkart festivalyje pasirodysiantis Nyderlandų karilionininkas Paul Maassen yra parašęs baletą karilionui ir styginių kvartetui, kurį pats koncerte ir atliks kartu su NeoQuartet kolektyvu iš Lenkijos. Baleto choreografiją kurs dvi klaipėdietės choreografės ir šokėjos Dovilė Binkauskaitė bei Inga Kuznecova.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *