Data

Lap 24 2022
Expired!

Laikas

12:00 - 12:50

Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa

Naujoji ,,Žaismingos muzikos orkestro” programa kviečia visus pašokti! Šoksime įvairius šokius: klasikinį valsą, baletą, sambą, fokstrotą… Palyginsime, kuo jie skiriasi ir kodėl šokti yra taip smagu! Šokis yra choreografės ir šokėjos Ingos Briazkalovaitės stichija, kuria ji nori sužavėti tiek visus mažus ir didelius šio koncerto klausytojus, tiek Klaipėdos kamerinio orkestro narius, kuriems ji taip pat yra numačiusi choreografines užduotis. Šiame žaismingame projekte visų dėmesį pirmiausia trauks jaunosios I. Briazkalovaitės vadovaujamos Šokių mokyklos CODA šokėjos, kurių grakštūs judesiai kurs spalvingą šokio pasaką. Ją šokėjoms ir orkestrui sekti padės koncerto vedėja Jonė Girdzijauskaitė.
I. Briazkalovaitė sako: „šokis yra kaip maistas, kuriame turi būti visko. Kuo įvairesni ingridientai, tuo stipresnis skonio sprogimas burnoje. Koncerto metu jums bus pateiktas platus šokio meniu: nuo klasikinio šokio su puantais per humoristines šokio intermedijas iki ekspresyvaus tango“.
Išsirinkite mėgstamiausius patiekalus – šokio žanrus – ir mėgaukitės jais tiek akimis, ties ausimis, tiek kojomis ir visu kūnu! Šokti išties yra labai smagu!

The event is finished.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *