Sąlygos ir taisyklės

  1. Vaizdo įrašas yra padarytas Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje, jame yra matomas objektas prie kurio įrašas talpinamas.
  2. Vartotojas, talpindamas vaizdo įrašą SUTINKA, kad visa medžiaga bus naudojama viešinimo tikslais. Vartotojas, pateikdamas savo vaizdo įrašą, prisiima atsakomybę, kad kitas vaizdo įraše rodomas ar minimas asmuo ar asmenys sutinka, kad jų duomenys ir/ar atvaizdas bus viešinami, jei jų veidai yra atpažįstami.
  3. Vaizdo įrašas, neatitinkantis šių reikalavimų, nebus patvirtintas ir talpinamas internetinėje svetainėje www.klaipedatravel.lt:
    3.1 Vaizdo įrašas negali būti smarkiai paveiktas vaizdo redagavimo priemonių, vaizdai turi būti kokybiški, gerai matomi ir aiškiai parodantys, turi būti aiškiai matomas objektas, prie kurio aprašymo talpinamas vaizdo įrašas.
    3.2 Vaizdo įrašuose negali būti pažeidžiamos autorių teisės (muzika, video), nebent yra oficialus jų sutikimas. Vartotojas patvirtina ir užtikrina, kad kiti asmenys į šį vaizdo įrašą neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.
    3.3 Vaizdo įrašai negali būti nepadorūs, iššaukiantys, atvirai seksualūs ar kitaip prieštaraujantys moralės normoms, skatinantys rasinę, etninę ar kitos formos diskriminaciją ar neapykantą, negali būti pažeidžiamos asmens ar subjekto teisės, pažeidžiami įstatymai ar reklamuojama neteisėta veikla.