Klaipėda aktyviai

Poilsis – nebūtinai gulėjimas paplūdimyje 🙂 Klaipėdoje galite eiti, minti, važiuoti, irkluoti… – viskas ranka pasiekiama ranka, o šiuo konkrečiu atveju – koja! Griebkite vaikus ir atvažiuokite aktyviam savaitgaliui į Klaipėdą!

Penktadienio vakarą galite išsinuomoti dviračius ir išsirinkti vieną iš neilgų, tačiau vaizdingų maršrutų dviračiais po Klaipėdą. Maršrutas nesudėtingas tad nei jūs, nei vaikai, tikrai nespės pavargti. Dviračiais ir jų priedais su malonumu pasirūpins „Du Ratai“.

Pasportavus reikia pasikrauti energijos – skanius burgerius ir bulvytes bei jaukų vaizdą į marias pasiūlys „Meat lovers“, o vaikų mėgiamomis picomis, rankų darbo makaronų patiekalais pasirūpins „Rozmarinas“, „Pilies Uostas” ir šeimos restoranas „Piccolini“. O “Friedricho pasažas” turi specialių pasiūlymų šeimoms.

Šeštadienį suplanuokite poilsį gryname ore – vaikams ir tėvams labai patiks laipynių parkas „Mini melts(dar žinomas senuoju vardu – “Kar kar”). Parko personalas patars ir pamokys kaip saugiai ir smagiai įveikti parko trasas bei, esant reikalui, padės susidoroti su baimėmis. Parke veikia kavinė, kur galėsite pasilepinti ledais ar rimčiau pasistiprinti.

Ar žinojote, kad nuo parko iki Baltijos jūros – vos pusvalandis pėsčiomis? Molas, švyturys, paplūdimys… Pasimėgaukite saulėlydžiu ar akimirka prie jūros šiek tiek ilgiau ir apsilankyti čia įsikūrusiose jaukiose kavinukėsė.

Atsisveikinimo su Klaipėda rytui rinkitės smagų, vaikams sukurtą maršrutą „Atrask Klaipėdą” (programėlę galite parsisiųsti Google play, App Store). Keliaukite, atsakykite į klausimus, fotografuokitės ir kelkite nuotraukas! Gal jums netgi pavyks tapti laimingaisiais, kurie bus apdovanoti prizais!

Jaukia bei malonia viešnage šeimai pasirūpins Klaipėdos apgyvendinimo įstaigos: spauskite, rezervuokite ir nepamirškite kodo

„Klaipėda Kviečia”!

Aismarės – 10% nuolaida šeimos poilsiui
+37061777399 | +37046420195 | info@aismares.lt
Ararat – viešbutyje dviviečio kambario kaina 45 Eur
Bohema – 15% nuolaida šeimos apartamentams.
+37046411884 | lugne@tubinas.lt
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666 | info@dangehotel.lt
Svečių namai Klaipėda Inn – 20% nuolaida šeimyniniam poilsiui. Pasiimkit ir keturkojį draugą su savimi!
+37068742031 | info@sveciu-namai.com
Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
Amberton – romantikškas savaitgalis prie jūros. Rezervuoti čia.