„Igoris“

24/7

Užsakymai ir daugiau informacijos:

igoris@amberguide.lt
+370 650 21337 (LT, RU, EN, DE ir Viber, WhatsApp)

Ekskursijos linksmai ir laisvu stiliumi Lietuvoje (Klaipėda, Palanga, Neringa, Kuršių nerija,…)

Jūsų gidas gintariniame Lietuvos pajūryje Igoris maloniai kviečia į saugias (turiu ES skaitmeninį COVID pažymėjimą), originalias ekskursijas, kurios gali būti ir puiki dovana gimtadienio, Jūsų įmonės jubiliejaus ar net vestuvių proga:

Pėščiomis
Su gido automobiliu
Su užsakovo transportu

Pramoginė-pažintinė ekskursija „Gintaro gaudymo paslaptys”
Pažinkite savo kraštą ir nepraleiskite gintaro gaudymo bei rinkimo sezono!

Ekskursijos metu sužinosite apie gintaro atsiradimą bei jo savybes, susipažinsite su originalia gido Igorio Osnač gintaro kolekcija. Jums bus atskleisti gintaro gaudymo, bei rinkimo ypatumai. Drąsiausieji galės graibštu išbandyti savo jėgas jūros bangose. Ekskursijos dalyviai sugrįš namo linksmi ir su gintarėliais. Ekskursijos vietą prie jūros galima pasirinkti Jums patiems. Rekomenduojama vieta Pajūrio regioniniame parke – Karklė.
Susitinkame Lankytoju centre ( Placio g. 54; ŽEMĖLAPIS )

Trukmė: 2 val. Kaina: 70 €
Trukmė: 3 val. Kaina: 95€

Pažintinė ekskursija „Memelis XIX amžiuje”

Atsukim laiką atgal. Pažvelkim į XIX amžiaus Memelį per istorijos laiko prizmę. Svarbus Memelio XIX amžiaus pradžios istorinis faktas – laikinosios Prūsijos sostinės statusas. Prūsijos karalius Frydrichas Vilhelmas III, karalienė Luizė kartu su šeima ir vyriausybe vieneriems metams apsistojo mūsų mieste. Miesto vystymąsi pristabdė Didysis gaisras, smarkiai nusiaubęs miestą 1854 m. Šis gaisras sunaikino baroko, klasicizmo bruožus turėjusį miestą, kuris buvo atkurtas jau vėliau dominavusia istorizmo ir moderno stilistika.

Trukmė: 2 val. Kaina: 70 €