Savaitgalio paketas “savaitgalis po liepomis”

Žinoma, liepą geriausia pradėti liepų savaitgaliu. Vakarą pradėkite nuo specialios teminės ekskursijos “Liepų gatvės istorija” – tai ne tik gidės pasakojimas, bet ir Pantomimos teatro “A” sukurta istorinės Liepų gatvės atmosfera. O dar ir apsilankymas  XIX a. pab. – XX a. pr. statytose dujų fabriko saugyklose! Bilietai? Juos rasite čia!

Atvykę nepamirškite užsisakyti staliuką vakarienei žymiausiuose Klaipėdos restoranuose “Monai” ar “Momo grill“, nes šios vietos tikrai vertos jūsų dėmesio- tai yra vieni geriausių restoranų Lietuvoje!

Be ko neįsivaizduojate ryto? Be kavos! Gardžios kvapnios kavos jums paruoš Liepų ir H. Manto gatvių sankryžoje esanti “Prezo” kepyklėlė. O prie kavos labai tiks šviežutėlė bandelė ar sveikuoliškas sausainis.

Papusryčiavę toliau tęskite nuotykius Liepų gatvėje. Būtinai užsukite į  Laikrodžių muziejų – įdomiausias istorijas apie čia esančius eksponatus jums papasakos naujas muziejaus audiogidas!

Dėmesio vertas ir jaukus vidinis kiemelis, kuriame įrengtas saulės laikrodžių parkas – visi laikrodžiai veikiantys:). Atkreipkite dėmesį į buvusį centrinį Klaipėdos paštą ir bokštą su karilionu – miesto svečiai kartais šį pastatą net supainioja su bažnyčia! Čia siūlome grįžti 18 val., nes būtent tada išgirsite kaip skamba didžiausias Lietuvoje karilionas.

Norite pietums kažko paprasto ir jau beveik tradicinio? Užsukite į “Liepžiedį”! Šioje kavinėje mėgsta svečiuotis muzikantai, menininkai, šalia esančio Menų fakulteto studentai. Vaikai tiesiog dievina čia kepamas spurgas!

Toliau žygiuokite į Skulpūrų parką – trijų Klaipėdos istorijos sluoksnių vietą! Virš 100 šiuolaikinių skulptūrų, vaikų žaidimo aikštelė!

Ar lengvai pasiduodate provokacijoms? Ši privers jus išsukti iš Liepų gatvės – visai netoli, tik praėjus Skulptūrų parką, Koncertų salės parko estradoje jūsų laukia klasikos ir džiazo muzikos koncertas. Pripažintas džiazo meistras saksofonininkas Petras Vyšniauskas, jo scenos partnerė šioje programoje Aleksandra Žvirblytė pritariant Klaipėdos kameriniam orkestrui žavės jus savo aistra ir intriguojančiomis “Klasikos provokacijomis”. Bilietus skubėkite įsigyti čia!

Vakarienei siūlome nusikelti į… Armėniją. Ją atrasite toje pačioje Liepų gatvėje įsikūrusiame Ararat All Suites restorane. Kvapnūs prieskoniai, ant žarijų kepta mėsa ir armėniškas svetingumas- tai, kas jūsų laukia vakarienės metu!

Sekmadienis- laikas išlaisvinti kūrybines galias… Užsukite į Prano Domšaičio galeriją – čia eksponuojami meno kūriniai, o edukacinės programos patiks ir mažiems, ir dideliems!”

Jaukia bei malonia viešnage šeimai pasirūpins Klaipėdos apgyvendinimo įstaigos: spauskite, rezervuokite ir nepamirškite kodo

„Klaipėda Kviečia”!

Tik šį savaitgalį nakvynės kaina 45 Eur
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666 | info@dangehotel.lt
-15% nuolaida šeimyniianms apartamentams
Svečių namai Klaipėda Inn – 20% nuolaida šeimyniniam poilsiui. Pasiimkit ir keturkojį draugą su savimi!
+37068742031 | info@sveciu-namai.com
Ararat – viešbutyje dviviečio kambario kaina 45 Eur
Bohema – 15% nuolaida šeimos apartamentams.
+37046411884 | lugne@tubinas.lt
MICHAELSON boutique HOTEL” iki birželio 17 d. taiko žemojo sezono kainas!
Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
Specialus pasiūlymas DREAMDEALS – iki 25% nuolaida rezervuojant tiesiogiai
Amberton – romantikškas savaitgalis prie jūros. Rezervuoti čia.
Aismarės – 10% nuolaida šeimos poilsiui
+37061777399 | +37046420195 | info@aismares.lt