Savaitgalio paketas „Tarp dviejų vandenų”

Kelionę į Smiltynę prasideda labai romantiškai, nes ten galima pateikti tik įveikus Kuršių marias. Persikelti galite Smiltynės keltų pagalba, kurie kelia ir pėsčiuosius, dviratininkus iš Senosios perkėlos, ir automobilius bei autobusus iš Naujosios. Keltų reisų tvarkaraščius ir bilietų kainas rasite www.keltas.lt tinklapyje.

Persikėlę į Smiltynę daugelis traukia į Lietuvos jūrų muziejų. Taip, jį aplankyti būtina- ne veltui jis yra lankomiausias muziejus Lietuvoje. Juolab, kad dabar ir delfinų, ir jūrų liūtų pasirodymai vyksta lauko amfiteatre, Saulės įlankoje. Muziejus siūlo ir išskirtinę paslaugą „Delfinas – mano draugas”– tai 30 min. trukmės pramoginis-pažintinis užsiėmimas su delfinais – nepamirštamas susitikimas su vienais intelektualiausių, smalsiausių, linksmiausių gyvūnų! (čia). Grįždami nepamirškite užsukti ir į Etnografinę žvejo sodybą.

Jei išalkote prie Senosios perkėlos rasite ko gero didžiausią lauko restoraną Klaipėdoje! Tai šeimos restoranas BBQ & Grill “Nerija”. Čia tikrai patiks ir tėvams, ir vaikams – dideli patogūs stalai, vaikų žaidimo aikštelė, gausus patiekalų pasirinkimas – ir viskas su vaizdu į marias!

Patogiam romantiškam arba šeimos poilsiui pačioje Smiltynėje kviečia „Smiltynės Jachtklubo” viešbutis. Su specialiu kodu “Klaipedakviecia” bet kuriam kambariui 2 nakvynėm taikoma 15% nuolaida visą birželio mėnesį, rezervuojant telefonu arba el. paštu.

Būdami Smiltynėje pasimėgaukite ir balto smėlio paplūdimiais – prie Uosto vartų galima lankytis su augintiniais, yra aktyvaus poilsio zonos su vaikų žaidimų, krepšinio ir tinklinio aikštelėmis, tobulam deginimuisi – atskiri moterų ir vyrų paplūdimiai, ir netgi taip vadinamas ‘dviračių pliažas‘!

„Klaipėda Kviečia”!

2 nakvynėms taikoma -15% nuolaida visą birželio mėnesį rezervuojant iš anksto
Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
Svečių namai Klaipėda Inn – 20% nuolaida šeimyniniam poilsiui. Pasiimkit ir keturkojį draugą su savimi!
+37068742031 | info@sveciu-namai.com
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666 | info@dangehotel.lt
-15% nuolaida šeimyniniams apartamentams
Specialus pasiūlymas DREAMDEALS – iki 25% nuolaida rezervuojant tiesiogiai
Amberton – romantikškas savaitgalis prie jūros. Rezervuoti čia.
MICHAELSON boutique HOTEL” iki birželio 17 d. taiko žemojo sezono kainas!
Aismarės – 10% nuolaida šeimos poilsiui
+37061777399 | +37046420195 | info@aismares.lt
Tik šį savaitgalį nakvynės kaina 45 Eur
Ararat – viešbutyje dviviečio kambario kaina 45 Eur
Bohema – 15% nuolaida šeimos apartamentams.
+37046411884 | lugne@tubinas.lt