Savaitgalis prie vandens ir vandenyje

Naktinis žygis kanojomis – vėlyvo vakaro pasiplaukiojimas deglų šviesoje suteiks jums puikią galimybę pasigrožėti naktinėmis krantinėmis, pastatais ir žinoma, atsipalaiduoti ramioje Danės upės atmosferoje! Atrasite senamiesti iš naujo, pažvelgsite į miestą iš visiškai kitokios perspektyvos.

Išbandykit irklentę ir/ar banglentę! Sezonas jau atidarytas, o kuo didesnės bangos tuo įdomiau! Smagus laiko praleidimo laikas ir aktyvi fizinė veikla viename. Irkluodami Jūs tarsi vaikščiojate vandeniu ir grožitės aplinkine gamta. Registruokitės pirmai pamokai ir gal tai taps jūsų hobiu!

Pasinerk į nuotykius

Praleidę daug laiko vandenyje, jūs, žinoma išalksite! Išeidami iš jūros bangų Melnragė I paplūdimy, prie pat Šiaurinio molo, rasite dvi jaukias vietas: kavinę “Ateik Ateik” ir restoraną “Baltas Ruonis”. Pažadame, visoje Lietuvoje nieko panašaus nerasite, nes visi langai su vaizdu į jūrą!

  • “Ateik Ateik” rasite ne tik kruasanų ir karštų užkandžių, bet ir sveikuoliškų desertų ir veganams tinkamų patiekalų.
  • Restoranas “Baltas Ruonis” siūlo karštus patiekalus su jūros prieskoniu: midijų, lašišos ir tradicinius “fish and chips”!

Apsistoti galite Klaipėdos viešbučiuose ir apartamentuose, kurie siūlo išskirtinius pasiūlymus!

Rezervuojant nakvynę Jums reikia tik
paminėti kodą “KLAIPĖDA KVIEČIA”!

Specialus pasiūlymas poroms:

Ararat – verslo klasės apartamentai tik 45 Eur visą gegužės mėnesį, kontaktai rezervavimui: 8 46 400880; info@ararat.lt
Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666; info@dangehotel.lt