“Slow life”

Siūlome jums ramų, lėtą, įkvėpimo pilną savaitgalį Klaipėdoje

Naktinis žygis kanojomis – vėlyvo vakaro pasiplaukiojimas deglų šviesoje suteiks jums puikią galimybę pasigrožėti naktinėmis krantinėmis, pastatais ir žinoma, atsipalaiduoti ramioje Danės upės atmosferoje! Atrasite senamiesti iš naujo, pažvelgsite į miestą iš visiškai kitokios perspektyvos.

Šeštadienio puodeliui kavos siūlome užsukti pas tikriausius kavos architektus, kurie ne tik sukurs ypatingo skonio kavą, bet ir maloniu bendravimu nuteiks jus puikiai dienai. Be to čia atrasite ypatingus ledų skonius – yra net medaus bei bazilikų!

Susipažinti su miesto istorija jums padės Klaipėdos Audio Gidas – tiesiog parsisiųskite programėlę, įsijunkite ir mėgaukitės pasakojimu ir senojo miesto garsais!

Nepamirškite nuvažiuoti prie jūros! Viena gražiausių vietų – jūros vartai. Stovėdami ant šiaurinio molo Melnragėje arba ant pietinio molo Smiltynėje galėsite stebėti kaip į vienintelį Lietuvos uostą įplaukia laivai!

Skulptūrų parkas – ypatinga vieta: čia susipynę praeitis su dabartimi, istorija su kultūra, vaikystės svajonės su senatvės išmintimi. Iš daugiau nei 100 skulptūrų tikrai rasite tą, įkvepiančią!

Šalia skulptūrų parko, Liepų gatvėje, įsikūręs jaukus viešbutis “Ararat” – čia pajusite sulėtinto gyvenimo malonumą. Su specialiu kodu “KLAIPĖDA KVIEČIA” verslo klasės apartamentai dviems kainuos tik 45 Eur!

Jeigu norite apsistoti kitame viešbutyje, rinkitės iš pateiktų žemiau ir nepamirškite nuolaidos kodą rezervuojant nakvynę.

Litinterp – 10% nuolaidą gegužės savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
Dangė – 10% nuolaida nuo standartinių kainų rezervuojant tiesiogiai: +37068633666 | info@dangehotel.lt
Aismarės – 10% nuolaida šeimos poilsiui
+37061777399 | +37046420195 | info@aismares.lt
Bohema – 15% nuolaida šeimos apartamentams.
+37046411884 | lugne@tubinas.lt
Svečių namai Klaipėda Inn – 20% nuolaida šeimyniniam poilsiui. Pasiimkit ir keturkojį draugą su savimi!
+37068742031 | info@sveciu-namai.com