Kai gatvėje pamatai užrašą „Dirty hands“, šalia yra įprastos durys, skirtos užeiti į maitinimo įstaigą. Tačiau viduje laukia siurprizas – ne maitinimo įstaiga, o mažas, tamsus kambarėlis. Daug kas iškart sutrinka, išlenda į lauką apsidairyti, ar nėra kitų durų. Neradę kitų durų žmonės pradeda galvoti, kad restoranas dar nedirba, ar kad šiuo metu vykdoma pertrauka.
Būtent todėl visus čia pasitinka „Dirty hands“ darbuotojas Pijus, kuris ir sufleruoja, kad įėjimas teisingas, tačiau norint patekti į restorano vidų, teks pasukti galvą. Tame kambariuke žmonės randa plakatą ant sienos, kelias knygų lentynas, seną, metalinį žadintuvą, kambarinių gėlių, kriauklę su čiaupu. Ką ir kaip padaryti – Pijus nesako, jis tik stebi žmonių reakcijas ir skaičiuoja laiką, per kiek sekundžių ar minučių šie atidarys slaptas, sienoje įmontuotas duris. Vieniems smalsuoliams reikia vos minutės, kiti kvaršina galvą ir dešimt-penkiolika minučių. Žinoma, pasitaiko ir tokių, kurie pasiduoda, gūžčioja pečiais ir išeina neradę įėjimo.
Įdomiausia – stebėti žmonių reakcijas, kai jiems pagaliau pavyksta tas slaptas duris įveikti. Ir kai jie pamato, koks erdvus, originaliai įrengtas šis naujasis restoranas. „Žmonės įeina ir visada būna daug reakcijų. Vieni pradeda aikčioti, kad labai gražu, kiti juokiasi, kad jiems pavyko užeiti, kiti net prisėda iš nuostabos. Mums patiems įdomu matyt visas tas reakcijas. Smagu, kad jos labai skirtingos“, – kalba šios idėjos sumanytojas, verslininkas Dovydas. Jis džiaugiasi, kad naująjį restoraną aplankę žmonės pirmiausiai išsitraukia mobilius telefonus ir puola fotografuotis bei filmuotis, o tada čia sukurtu turiniu dalinasi socialiniuose tinkluose. „Visų pirma žmonėms smagu, kad jie pateko į vidų, visi nori pasigirti. O visų antra, pastebėjome, jog daugumai palieka įspūdį mūsų retro interjeras. Svečiai sako, kad jauku, kad atrodo kaip ne Lietuvoje. Daug kas lygina su įvairių Amerikos miestų vietomis“, – pasakoja D. Bendžius.