Danės skveras

24/7

Klaipėdos miesto širdyje, palei Danės upės krantinę, kviečiame aplankyti – Danės skverą. Tik neseniai (2022) pasibaigus Danės skvero įrengimo darbams, ši vieta jau spėjo pavergti klaipėdiečių širdis. Skveras pritaikytas įvairaus amžiaus ir pomėgių grupėms.

Parko centre Jūsų lauks poilsio oazė ir pažinimo erdvė, o skvero gale aktyvaus poilsio zona. Aplankę šią vietą, galėsite ne tik grožėtis jaukiai sukurta aplinka, tačiau ir praplėsti savo istorines žinias – skvero pagrindinėje gatvėje yra įrengti speciali laiko juosta pasakojanti miesto istorijos svarbiausius įvykius.

Rytinėje skvero dalyje yra įrengta sporto bei vaikų žaidimo aikštelės, taip pat šiuolaikiška dviračių, riedlenčių ar paspirtukų mėgėjams pritaikyta aikštelė, o patiems mažiausiems įrengta žaidimo aikštelė su batutais. Šioje skvero dalyje taip pat išvysite šokantį spalvų fontaną, o modernūs suoliukai, gultai ir kiti įrengimai leis ramiai pasėdėti mėgaujantis atsiveriančiu Klaipėdos senamiesčio vaizdu.

Nuo birželio 2-osios, iki pat rudens, miesto gyventojai ir svečiai turės galimybę stebėti fontano muzikos programą tokiu tvarkaraščiu: penktadieniais – 12.15 val. ir 19.00 val., šeštadieniais – 12.15 val., 19.00 val. ir 22.30 val. ir sekmadieniais – 12.15 val. ir 19.00 val. 10-ies minučių trukmės programoje skambės K. Jenkinso siuitos, Palladio” I dalis Allegretto bei A. Dvořáko ,,Serenada” II dalis Tempo di valse.

 

Adresas: Danės g. ties Biržos tiltu.