Grįžti
2024-05-06

Burlaiviai atvyko į Lietuvos prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“

Didžiausią jūrinį renginį  „The Tall Ships Races 2024“  Klaipėdoje anonsuojanti ekspozicija viešės visos Lietuvos prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ ir kvies atsigręžti į buriavimo kultūrą.

 

Buriavimo dvasia suvienijo Lietuvos buriavimo mokyklas, prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ ir jūriškiausius Klaipėdos miesto renginius!

2024 m. birželio 27-30 d., penktą kartą į Klaipėdą sugrįžta „The Tall Ships Races 2024“ didžiųjų burlaivių lenktynės, o liepos 26-28 d. atvilnija jubiliejinė 90-oji Jūros šventė!

Iki planuojamų renginių kviečiame aplankyti visus Lietuvos prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“, kur kartu su Klaipėdos didžiausių vasaros renginių ekspozicijomis, turėsite galimybę išvysti ir projekto partnerių – Lietuvos buriavimo mokyklų mokomuosius laivus bei sužinoti daugiau informacijos apie galimybę profesionaliai užsiimti šiuo vandens sportu:

Gegužės 1 – birželio 3 d. Šiaulių Akropolyje Jūsų lauks Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ ir Šiaulių buriavimo klubo mokomieji buriniai laivai (antrame aukšte, aikštėje prie restorano „Čili Pizza“).

Gegužės 1 – gegužės 17 d. Vilniaus Akropolyje bus pristatomi Vilniaus vaikų buriavimo mokyklos mokomieji buriniai laivai (antrame aukšte).

Gegužės 27 – birželio 30 d. Klaipėdos Akropolyje Jūsų lauks VŠĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ mokomieji buriniai laivai (pirmame aukšte prie parduotuvės „Zara“).

Birželio 4 – birželio 30 d. Kauno Akropolyje bus pristatomi Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ mokomieji buriniai laivai (trečiame aukšte aikštelėje prie parduotuvės „Topo Centras“).

 

„The Tall Ships Races“ ir Lietuvos buriavimo mokyklų partnerystė – augančios ir stiprėjančios jūrinės – buriavimo kultūros atspindys, galintis skleistis ne tik pajūryje, bet ir Kauno, Vilniaus, Šiaulių, bei vakarų Lietuvos regionuose.

 

O pagrindinė misija – Jūrinės valstybės idėją ir buriavimo kultūrą jaunajai kartai pamilti nuo mažųjų, mokomųjų burlaivių – iki galimybių ateityje išbandyti savo jėgas Didžiųjų burlaivių įgulose visose Pasaulio jūrose!

 

Aplankę parodas prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“, visi esate kviečiami 2024 m. birželio 27-30 d. atvykti į Didžiųjų burlaivių lenktynes Klaipėdoje, aplankyti didžiausių pasaulio burlaivių denių iš Lenkijos, Suomijos, Estijos, Švedijos, Danijos, Belgijos, Vokietijos, Latvijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Nyderlandų … ir tokių egzotinių šalių, kaip Ekvadoras bei Brazilija!

 

O liepos 26-28 dienomis Jūrinę vėliavą 90-ąjį kartą kelsime tradicinėje Jūros šventėje!

 

Iki pasimatymo Klaipėdoje!

 

Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races” projektas finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės.

Organizuoja: @KlaipedosSventes  @SailTrainingInternational

Pristato: @LRT

Pagrindinis partneris:@KlaipėdosUostas

Projekto partneris: @LimarkoGrupė

Informaciniai partneriai: @PCAkropolis  @Smiltynesperkela  @DienraštisKlaipėda  @VakarųEkspresas

#TallShipsRaces #klaipeda

https://www.akropolis.lt/lt/renginys/burlaiviu-paroda-akropolyje/40159;

Informacija apie „The Tall Ships Races 2024″ Klaipėdoje: https://tallships.lt/, @klaipedossventes FB, IG.

 

VšĮ „Klaipėdos šventės“ informacija