Dokumentinis spektaklis „Namai“

Vasario 14 d., meilės dienos proga, Taško teatras Klaipėdoje pristato pirmąją šių metų premjerą – dokumentinį spektaklį „Namai“.

Kiekvienas namus jaučiame ir suvokiame skirtingai, tačiau visi aiškiai žinome, kad NAMAI yra daug daugiau, nei tik vieta skirta gyventi. Tai vieta, kurioje jaučiamės saugūs, mylimi ir ramūs. Tačiau, kas nutinka su tais, kuriems namai nekelia tokių jausmų? Kas nutinka tiems, kurie visą gyvenimą neranda namų? Ir ne fizinių, o tų vidinių, kuriuos statant kartais prireikia ir viso
gyvenimo.

Spektaklyje pasakojama apie tris vaikų namuose augančius paauglius, kurie netrukus sulauks pilnametystės ir turės išsikraustyti gyventi savarankiškai. Tačiau visų netikėtumui, socialinė darbuotoja praneša žinią – jiems atkraustys naujoką. Spektaklio buitinės scenos persipina su vaikų namus jau palikusių žmonių gyvenimais.

Šis spektaklis sukurtas remiantis tikromis istorijomis, dramaturgei Karolinai Urbonei dirbant vaikų globos namuose. Tai spektaklis apie prigimtinės meilės dovaną ir nesibaigiančią kelionę savo NAMŲ link.

Date

Vas 14 2024
Expired!

Time

18:30 - 20:00

More Info

Bilietai

Location

Klaipėdos Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A, Klaipėda
Category

Komentarai uždrausti.