IL SENSO pop klasikos šou

IL SENSO – populiariosios klasikos grupė, sukurta talentingų Lietuvos jaunosios kartos operos solistų. Tai Ieva Barbora Juozapaitytė, tęsianti šeimos operos solistų tradicijas, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis. Atlikėjai yra ilgamečiai scenos partneriai įvairiuose klasikos projektuose, dalyvauja TV laidose, festivaliuose. Šių metų atrankoje į Euroviziją su daina „Sparnai“ grupė pelnė gausias publikos simpatijas ir pateko į finalą.  Dainos tekstą ir muziką sukūrė žinomas atlikėjas Merūnas Vitulskis.

Grupė gimė sunkiu karantino laiku. „Tuomet, kai visas kultūrinis gyvenimas buvo sustojęs, mes norėjome kurti ir dainuoti. Norėjome kitus paskatinti niekada nepasiduoti. Ansamblio pavadinimą rinkome, kad jis būtų kilnus ir prasmingas, kaip ir mūsų nešama muzikos grožio idėja. Todėl grupę pavadinome itališkai – il senso reiškia „prasmė“,- pasakoja grupės narys Laimonas.

Kvarteto „Il senso“ repertuarą sudaro žymūs klasikos hitai, arijos iš miuziklų, neapolietiškos, lietuviškos ir kitų tautų klasikos dainos.

Date

Lap 04 2023
Expired!

Time

18:00

Location

Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36
Category

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *