Italų saksofono maestro ir Klaipėdos kamerinis orkestras

Festivalis „Klaipėdos muzikos pavasaris“ su klausytojais sveikinasi 49-jį kartą. Lietuvoje nėra kito klasikinės muzikos renginio, turinčio tokią ilgą istoriją. Su festivaliu  užaugo jau kelios klausytojų kartos, keitėsi jį rengusios institucijos. Klaipėdos koncertų salė perėmė festivalio organizavimą 2005 metais. Įspūdinga festivalio programa melomanus kasmet intriguoja garsiais atlikėjais bei pripažintų kompozitorių kūryba. Ateikite ir pajuskite didingą klasikos skambesį!

Festivalį atveria Klaipėdos kamerinio orkestro programa, rengiama kartu su pripažintu italų saksofono maestro Federico Mondelci. Pasak orkestro meno vadovo Mindaugo Bačkaus, „šis solistas laikomas vienu geriausių italų saksofono virtuozų“. Per pastaruosius 20 metų jis įsitvirtino kaip vienas lyderiaujančių savo kartos saksofonistų. Atlikėjo pasirodymai vyko Vokietijoje, Ispanijoje, Suomijoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV ir kitur. F. Mondelci pasižymi kaip aktyvus šiuolaikinės muzikos propaguotojas ir grojimo saksofonu technikos novatorius. Jam dedikuota daugybė kompozicijų, kurios skamba svarbiose Europos ir Amerikos koncertų scenose.

Tiek muzikos profesionalų, tiek plačiosios publikos aukštai vertinamas atlikėjas su orkestru atliks garsių italų kompozitorių kūrinius ir žymaus argentiniečių autoriaus kompozicijas. Publiką žavės kino muzikos klasika ir aistringasis argentinietiškas tango.

 

Koncertas „Klaipėdos muzikos pavasario“ programos dalis.

The event is finished.

Date

Bal 05 2024
Expired!

Time

18:30

Location

Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36
Category

Komentarai uždrausti.