Komedijos premjera „Urvinis žmogus“

2024-07-18 - 2024-07-18

Time

18:00

Location

Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36
NAUJA LEGENDINĖS KOMEDIJOS VERSIJA!
Komedija „Urvinis žmogus” pirmą kartą pastatyta Brodvėjuje 1996 metais tapo ilgiausiai scenoje išbuvusiu monospektakliu per visą Brodvėjaus istoriją. Nuo to laiko, milžiniško populiarumo susilaukęs kūrinys išplito visame pasaulyje ir buvo pristatytas daugiau nei 30-yje šalių. Lietuvoje spektaklis pirmą kartą parodytas 2005 metais. Skirtinguose mūsų šalies miestuose buvo parodyta virš 1000 kartų! Pagrindinį ir vienintelį personažą įkūnijo aktoriai Dainius Kazlauskas, Kostas Smoriginas, Darius Meškauskas, Vaidotas Martinaitis ir Giedrius Savickas.
Visiškai naujame spektaklio pastatyme „Urvinio žmogaus” vaidmenį atliks aktorius Paulius Valaskevičius, žiūrovams puikiai pažįstamas iš vaidmenų „Domino“ teatro spektakliuose „Vyrai pagal skelbimą“, „Kažkas čia ne taip“, televizijos projektuose „Dviračio žinios“, „Moterys meluoja geriau“, „Rimti reikalai“, „Monikai reikia meilės“, „Visi vyrai kiaulės“. Spektaklį režisuoja Dainius Kazlauskas, sukūręs žiūrovų pamiltas ir populiarias komedijas „Vyrai pagal skelbimą“, „Pianistai“, „Boeing Boeing“, „Psichai“ ar „Tobuli melagiai“.
Komedija „Urvinis žmogus” nagrinėja veikiausiai niekada iš mados neišeisiančią temą – vyrų ir moterų santykius bei jų dinamiką. Spektaklyje atsiskleidžia šmaikštūs lyčių skirtumai gyvenimiškose situacijose, kuriose save atpažins tiek vyrai, tiek moterys. Ar kada susimąstėte, kodėl vyrai negali atlikti kelių užduočių vienu metu, o moterys taip širsta dėl ir vėl aptaškyto vonios veidrodžio? Dvidešimtmetį Lietuvos scenoje pasitinkančioje komedijoje „Urvinis žmogus” nagrinėsime neišsemiamą temą – vyrus, moteris ir jų santykius. Bandysime suprasti lyčių skirtumus, panašumus ir juoksimės iš gyvenimiškų situacijų, kuriose atpažinsim save. Sužinosime, kad, nors pasaulis keičiasi, mes vis dar sprendžiame tuos pačius klausimus nuo „urvinio žmogaus” laikų.
„Spektaklio temos – laikui nepavaldžios, bent jau tol, kol egzistuoja vyras ir moteris, jų santykiai ir lyčių skirtumai. Kiekvienas „Urvinio žmogaus” pastatymas remiasi šių dienų aktualijomis, todėl spektaklis nuolat evoliucionuoja. Jei matėte spektaklį prieš penkerius ar dešimt metų, dabar išvysite visiškai kitokias situacijas”, – įsitikinęs režisierius Dainius Kazlauskas.
Spektaklis kuriamas bendradarbiaujant su Theater Mogul.