Kvapnioji misterija ir tikras parfumerinis nuotykis KLAIPĖDOJE

2024-07-10 - 2024-07-10

Time

18:00
Vakaro susitikimas su kvepalų eksperte, tikra kvapų profesionale – Edita Vigelyte ir harmoningo bei sąmoningo gyvenimo vedle Alfreda Medhanadi. Renginys orientuotas į terapinį, edukacinį ir pramoginį turinį. Intelektualiai praturtins išmonę ir taps tikru uodžiamuoju nuotykiu.
Pirmoji dalis, kurią ves Alfreda Medhanadi, palydės į suvokimą kas kvantinės fizikos požiūriu uodžiamosios juslės aktyvacijoje turi įtakos jūsų vibracijos dažniui bei kodėl kvapai aukštesniąja jų alchemine verte negali būti priskirti lyties identitetui.
Antroji edukacinė dalis, vedama parfumerijos ekspertės Editos Vigelytės, leis į parfumeriją pažvelgti kitaip ir pažinti bei dekonstruoti įprastą kvepalų komunikavimo būdą – parfumerinius mitus.
Kvapioji misterija – Mitai – Socialinė asmens komunikacija – Terapinis aspektas.
Renginį įkvepia ir žiniomis jame dalinsis parfumerijos edukatorė, meninių kvepalų prekės ženklų prodiuserė Edita Vigelytė ir Alfreda Medhanadi – holistinė koučerė, fiziognomikos, žmogaus tipologijos specialistė, astrometafizikė, Bacho žiedų terapeutė.
Vieta: Kepėjų g. 12, Klaipėda (įėjimas iš Jono g., galinės namo kiemo pusės)
Kaina: 40€ asmeniui. Registruojantis į renginį dviems ar daugiau asmenų – kaina 35€ asmeniui.
Užtikrinant sau galimybę dalyvauti renginyje – būtinas avansinis 20eur mokėjimas pavedimu į banko sąskaitą: LT607300010080981269,
Gavėjas Alfreda Žukauskė,
mokėjimo paskirtis – dalyvio vardas ir pavardė.
Registracija tik susisiekus asmeniškai. Paspausti renginio nuorodoje “going” neskaitoma kaip registracija.
Iki susitikimo jaukų vasaros vakarą!
Edita ir Alfreda
www.samonesgalia.lt
Alfreda +37060027087
Edita +37061579525