Liaudies dainų popietė „Supkit, meskit mane jauną“

Kai Velykų margučiai bus sudaužyti ir suvalgyti, 2024 m. balandžio 4 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys su Atvira jaunimo erdve (Tilžės g. 9) kvies kartu laiką praleisti renginyje „Supkit, meskit mane jauną“.  Koncertuos folklorinis ansamblis „Vakarinė“ (vadovė etnomuzikologė Irena Nakienė). Kartu prisiminsime ir dainuosime lietuvių liaudies dainas.

Jaunimo biblioteka tikisi pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių ir skelbia: „Išsiskirk iš bendraamžių minios!“. Organizatoriai siekia, kad jauni žmonės bent šiek tiek prisileistų mintį – liaudies daina gali būti šiuolaikiška ir įdomi. Renginio metu dainos bus ne tik atliekamos, bet pasakojamos jų istorijos bei atskleidžiamos užkoduotos paslaptys.

Renginyje dalyvauti norinčios didesnės grupės privalo iš anksto užsiregistruoti: tel.: +370 46 314 728 arba el. paštu: jaunimas@biblioteka.lt.

Maloniai lauksime, net jei linai nesuverpti, rankšluosčiai nenuausti, varteliai užkiloti, laivelė nepadirbinta… juoba ateik, juk:

  • linai– žodžiai
  • verpalai– pasakojimai
  • rankšluostis– gyvenimas be kliūčių
  • varteliai– asmeninė erdvė
  • laivelė– gyvybė, vedybos

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama.

The event is finished.

Date

Bal 04 2024
Expired!

Time

17:00

Location

Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
Tilžės g. 9, Klaipėda
Category

Komentarai uždrausti.