Lietuvos pramoginių laivų paroda „Klaipėda Boat Show“

2024-05-31 - 2024-05-31
10–6

Unikalus renginys Lietuvoje – pramoginių laivų paroda. Šiemet Smiltynės jachtklube bus galima pamatyti net iki 50 įvairių pramoginių laivų! Šis renginys skirtas visiems, kuriuos vienija aistra laivams, burėms ir vandeniui.

BOAT SHOW parodoje savo naujienas pristatys Lietuvos ir užsienio šalių pramoginių laivų statytojai ir pardavėjai, bus eksponuojami išskirtiniai laivai, įvertinti tarptautinėje rinkoje. Besidomintiems laivais rengiami pasiplaukiojimai, vadinamieji test-drives, leidžiantys patirti laivo galimybes.

BOAT SHOW populiarūs visame pasaulyje – tai svarbiausi ir didžiausi pramoginės laivybos industrijos renginiai. Lietuvoje pramoginių laivų parodą jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja Pramoginės laivybos industrijos asociacija „LitBOAT“, o šiemet pirmą kartą renginys vyks Klaipėdoje, Smiltynės jachtklube.

Laivų parodoje galima apsilankyti visą savaitgalį:
gegužės 31 dieną – nuo 10:00 val. iki 18:00 val.
birželio 1 dieną – nuo 10:00 val. iki 18:00 val.
birželio 2 dieną – nuo 10:00 val. iki 16:00 val.

Klaipėda BOAT SHOW – tai:

·         Laivų paroda. Katerius, jachtas ir kitus pramoginius laivelius pristatys jų statytojai ir pardavėjai iš viso pasaulio.
·         Unikali patirtis. Galite įlipti į kiekvieną laivą, jį apžiūrėti, pabendrauti su statytojais ir net pasiplaukioti mariose.
·         Partnerystės. Susipažinkite ir užmegzkite kontaktus su laivybos entuziastais ir industrijos profesionalais.
·         Pramogos visai šeimai: edukacijos, muzika, vaikų žaidimų zona ir tiesiog poilsis ant marių kranto.
·         Skanus maistas. Jūros gėrybės, šviežia žuvis ir vasariški kokteiliai su vaizdu į marias ir Klaipėdos uostą!

Pradėk vasarą pajūryje – atvyk į Klaipėda BOAT SHOW!