Tautodailininkės Adelės Gančierės paroda „Vasaros žolynuos” ir raižinių dirbtuvės

2024-07-06 - 2024-07-06

Time

17:30
Vasara – nuostabus ir magiškas metas. Žydinčios pievos ir medžiai užburia spalvomis ir kvapais, tad natūralu – kad tai įkvepia menininkus ir šių nuostabių gamtos elementų aptinkame jų kūryboje.
Kviečiame į Tautodailininkės, sertifikuotos amatų meistrės Adelės Gančierės liaudiškos grafikos parodos „Vasaros žolynuos“ atidarymą. Po atidarymo – raižinių dirbtuvės su autore. Dirbtuvių metu Adelė pasidalins, kaip pačiam pasigaminti raižinį, tad galėsite išmėginti savo jėgas raižant ir atspaudžiant paveikslėlį.
Dirbtuvės nemokamos, vietų skaičius ribotas. Registracija į dirbtuves: el.p. vieciunai@druskininkukulturoscentras.lt arba Tel. +370 620 25 162
Adelė Gančierė – sertifikuotų tautinio paveldo tradicinių amatų meistrė, senųjų amatų: margučių marginimo, medžio raižinių ir karpymo – puoselėtoja. Gimė 1999 m. Utenoje. 2021 m. įgijo grafinių komunikacijų dizaino specialybę Vilniaus dizaino
kolegijoje. Šiuo metu daugiausiai kuria medžio bei lino raižinius, margučius ir su jais dalyvauja parodose Lietuvoje bei visame pasaulyje. Autorė yra daugybės konkursų laureatė, savo menus jau spėjusi pristatyti Niujorke Jungtinėse Amerikos Valstijose, Italijoje bei Kipre.
Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Verpstės festivalis Viečiūnuose“ , finansuojamas LKT
Organizatoriai : Viečiūnų laisvalaikio salė
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
Lauksime jūsų atvykstant!
Jaunystės g.17.