Grįžti
2021-11-19

Kalėdinė pasaka su delfinais nustebins ir didžiausiu lietuvoje projekciniu ekranu

Nors už lango dar nėra žiemos ženklų, tačiau kiekvienas mūsų – ir mažas ir didelis, ir senas ir jaunas – vis dažniau pagalvoja apie artėjančias Kalėdų šventes. Tai laikas, kurį skiriame artimiausiems. Pirmiausia ypatingą šventę norisi suteikti mažiausiems, tiems, kurių širdyse gyvena pati Kalėdų dvasia, alsuojanti paslaptimi ir stebuklu.

Į tokią stebuklingą pasaką šiemet kviečia Lietuvos jūrų muziejus. Delfinariume jau nuo gruodžio 10 d. bus rodoma specialiai šiai šventei sukurta „Kalėdinė pasaka su delfinais”. Beveik mėnesiui delfinariumas virs stebuklingais Kalėdų senelio rūmais, su dovanomis trykštančiais krištoliniais fontanais, kur kartu su snaigėmis valso ritmu sukasi Kalėdų senelio padėjėjai ir draugai delfinai.

Kalėdų stebuklas lengvai peržengia laiką ir erdvę. Todėl Kalėdų senelis mus pasiekia įvairiausiais keliais: sniego, dangaus-žvaigždžių rogėmis, net nusileidžia per kaminą! O į Klaipėdą jis atkeliaus, be abejo, vandens keliu! Ir apsigyvens Kopgalyje, kur marios susitinka su jūra, ir yra įsikūrę delfinų namai. Ši pasaka bus tikrai ypatinga: ji privers mus užmiršti rūpesčių pilną kasdienybę ir leisti į stebuklingą kelionę kartu su delfinais ir linksmaisiais kaliforniniais jūrų liūtais.

Šiemet delfinariume režisierė Rūta Bunikytė sukūrė nuotaikingą ir spalvingą, tradicine Kalėdų dvasia alsuojančią pasaką, kurią į milžinišką delfinariumo ekraną „perkėlė” video projekcijų kūrėja Vesta Obolevičiūtė. Pasaka skleisis įspūdingame delfinariumo projekciniame ekrane, kuris yra vienas didžiausių Lietuvoje, jo plotas – 123 kv.m.

Šventinius delfinų pasirodymus lanko net tik šeimos. Šie pasirodymai yra itin vertinami, kaip galimybė padovanoti išskirtinį reginį darbuotojų kolektyvui ir mažiausiems šeimų nariams.

Kalėdiniai delfinų pasirodymai vyks gruodžio 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 23, 26, 30, 31 dienomis 12.00 ir 15.00 val., taip pat 2022 m. sausio 2 d. 12.00 bei 15.00 val.

Bilietus ir pasirodymų grafiką rasite www.ljm.lt