Grįžti
2020-12-03

Kalėdų eglučių kiemelis visame mieste ir kiekvieno namuose!

„Kalėdų eglučių kiemelis“ – septintus metus Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuojama akcija, sutelkianti bendruomenes kūrybinei veiklai šventiniu laikotarpiu, skatinanti bendrauti kuriant puošnias Kalėdų eglutes bibliotekos kiemeliui.

2020 m. Kalėdų eglučių kiemelis išskirtinis. Biblioteka kviečia bendruomenes puošti eglutes savo kiemuose, o rezultatais dalintis virtualiame kiemelyje – albume. Taip pat bus paruoštas žemėlapis, kad smalsiausi miesto gyventojai ir svečiai galėtų patys aplankyti papuoštas eglutes.  Šiuo metu yra užsiregistravusios jau 26 bendruomenės ir organizacijos. Norintys dalyvauti akcijoje dar gali registruotis internetu iki pat gruodžio 11 d. Beje, dalyvaujančių bendruomenių laukia staigmenos, kurias padės įgyvendinti „Taško teatro“ aktoriai Gediminas ir Solveiga. Visą informaciją apie virtualią platformą ir laukiančias staigmenas netrukus rasite bibliotekos tinklapyje www.klavb.lt arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Šių metų tema „Tvarios Kalėdos“, todėl bendruomenių prašome puošiant savo eglutes atkreipti dėmesį į aplinkosaugą, didelio vartojimo ir tvarumo problematiką – naudoti antrines žaliavas, vengti putplasčio ar kitų papildomų plastiko medžiagų. Iki registracijos pabaigos dalyviai el. paštu renginiai@klavb.lt turi atsiųsti papuoštos eglutės nuotraukas (iki 5 vnt.), trumpą vaizdo įrašą (iki 5 s.), savo bendruomenės ir papuoštos eglutės pristatymą (tekstas ir/ar vaizdo įrašas iki 3 min.).

Primename, kad tradiciškai bus renkama gražiausiai papuošta Kalėdų eglutė. Gruodžio 16-31 dienomis bus organizuojamas internetinis balsavimas, o sausio 6 dieną apdovanosime tris bendruomenes, kurių puoštos eglutės surinks daugiausiai balsų.

Kurkime šventinę ir tvarią nuotaiką kartu!