Grįžti
2019-01-14

Klaipėdoje duris atveria „Lighthouse”

Sausii 25 dieną Klaipėda pasveikns dar vieną inovatyvų projektą – Lighthouse”.

Coworking Klaipėda
Light House po vienu stogu telpa visi – dirbantys sau, augantis ir jau pažengęs verslas bei kokybiškas laisvalaikis.

Coworking erdvėje įrengta net 140 skirtingų darbo vietų, pritaikytų dirbti tiek individualiai, tiek komandoje. Privatumą užtikrins pokalbiams telefonu ir susitikimams specialiai įrengtos kabinos, nuo darbų pabėgti ir trumpam atsipūsti skirti meditacijos kambariai, o net 8 konferencijų salėse sumontuota naujausia vaizdo ir garso įranga.

Be darbo vietų, Light House įsikūrė ir Coliving erdvės – stilingai įrengti net 5 loftai, kuriuose iš viso gali apsistoti daugiau nei 20 žmonių.

Pritaikyta dirbti ir gyventi 24/7

„Lighthouse“ prekinis ženklas gimė, siekiant į vieną bendruomenę suburti jaunus verslininkus, mokslininkus, inovatorius, IT specialistus bei investuotojus, kad bendradarbiaudami jie kurtų inovatyvius sprendimus, skaitmenizuotų, robotizuotų Klaipėdos miestą ir skleistų gerosios praktikos pavyzdžius visoje Lietuvoje.

Mūsų tikslas.

Burti bendruomenę, kurios nariai aktyviai bendradarbiautų, kurtų inovacijas ir partnerystes su uostamiesčio strateginėmis įmonėmis bei viešuoju sektoriumi.

Čia jau įsikūrė.

„Lighthouse“ įsikūrė BALTIC TECH PARK – vienas moderniausių Vakarų Lietuvos mokslo, pažangos ir inovacijų slėnių, esantis Klaipėdoje (Liepų g. 83).

Mūsų bendruomenės nariams ir geriausioms idėjoms padės augti mūsų partneriai „Versli Lietuva“ bei projektas „Spiečius“. Naujajame bendradarbystės centre „Spiečius“ Klaipėdoje įkurta 12 darbo vietų ir papildomos erdvės darbui smulkaus ir vidutinio verslo atstovams, kurie pasirašo nemokamos narystės 1 metų trukmės sutartis su „Versli Lietuva“. Bendradarbystės centre „Spiečius“ Klaipėdoje vienu metu jame galės reziduoti apie 30 verslininkų.