Grįžti
2020-12-09

Klaipėdos etnokultūros centras kviečia senamiestyje ieškoti ir atrasti ,,Kalėdų sekretą“

Klaipėdos etnokultūros centras kviečia senamiestyje ieškoti ir atrasti

,,Kalėdų sekretą“

Ar meni vaikystės žaidimą sekretą, po stiklo šuke sukurtą paslaptį, skirtą pamatyti tik tam, kuo pasitiki, o pasisekus ir tam, kas ją netikėtai atras? Ar norėtum atrasti paslaptį, žvilgtelėti pro užuolaidomis neužtrauktą langą, rakto skylutę, netikėtai išgirsti į vaikystę nukeliančią melodiją…?

Stebuklingame advento laikotarpyje Klaipėdos etnokultūros centras atveria duris į šventinę paslaptį – Klaipėdos Kalėdų sekretą. Vaikystės svajonių sekretas, sudėliotas iš prabėgusio laiko ir namų atminties trupinių, netikėtai atgijo Klaipėdos senamiestyje, Bažnyčių g. 4, jaukiame fachverko namelyje. Šiame spalvingame už durų stiklo besislepiančiame kambarėlyje, atidus praeivio žvilgsnis nukryps į šventinio laukimo ženklus. Tai jaukus, dar nebaigtas močiutės mezginys, garuojantis vasarą rinktų žemuogių arbatos puodelis, medaus skonis, saldžiausia uogienė, rankdarbis brangiausiam žmogui, pusnis išbraidę veltiniai, džiūstančios pirštinės, ilgai laukta dovana, žvakučių šviesa, stiklo žaisliukas ant eglutės, varpelių skambėjimas, šeimos relikvijų skrynelė, stebuklingos nakties burtai, senelio Kalėdos pėdsakai, jausmas, kad nepamiršo… arba tai, ką pamatysite Jūs.

Kai pavieniui ar keliese vaikščiosite po senamiestį, pasukite gatvelių labirintais. Nuojauta neapgaus. Ten, kur sklinda tyli muzikėlė – atsiveria stebuklo paslaptis. Suradę – pažvelkit pro langą.

Kalėdų sekreto ieškokite iki gruodžio 30 dienos, 10.00–20.00 val.

 

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

8 (46) 312 113

www.etnocentras.lt