Grįžti
2020-02-26

Klaipėdos gastro turizmo galimybės pristatomos Tarptautinėje turizmo konferencijoje Danijoje

Turizmas, kaip ir kiti mūsų gyvenimo aspektai, priklauso nuo nuotaikų ir nuomonių, komandinio darbo ir bendrų idėjų įgyvendinimo, mados ir naujų tendencijų paieškos. Guldborgsund miesto savivaldybė (Danija) kartu su UMBRELLA Interreg Pietų Baltijos projekto partneriais pakvietė į dvejų dienų konferenciją Baltijos jūros regiono atstovus pasidalinti patirtimi, užmegzti ir stiprinti bendradarbiavimą, kurti bendrus projektus.
Lietuvą šiame renginyje pristato Klaipėdos universiteto atstovai doc dr. R. Viederytė, doc. dr. D. Labanauskaitė, doc. dr. E. Spiriajevas, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Mc Geever, Kuršių Nerijos nacionalinio parko direktorės pavaduotoja Lina Dikšaitė ir Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro specialistas Artūras Petrauskas.
Šioje konferencijoje išskirtinis dėmesys skiriamas aplinkai ir tvariam turizmui, kaip jį diegti ir taikyti Baltijos jūros regione. Diskusijos metu buvo pristatyti Baltijos jūros regione vykdomi projektai ir gerosios patirtys.
UMBRELLA projektas siūlo partneriams ir ekspertams pristatyti kiekvieno Baltijos jūros regiono naujoves ir išskirtinumus kultūros paveldo, gamtos ir tvaraus turizmo bei gastro turizmo srityse.
Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro specialistas Artūras Petrauskas pristato Klaipėdos miesto ir regiono gastro turizmo galimybes: kulinarinius maršrutus, renginius, maisto ir gėrimų ypatumus.