Grįžti
2022-11-16

Kviečiame rašyti apie Klaipėdos kultūrą!

Klaipėdoje nuolat vyksta daugybė kultūrinių renginių ir kiekvienas iš jų turi savo žiūrovą. Tačiau ar jums taip nebūna: išėję iš dramos ar šokio spektaklio, vizualiojo meno parodos, išskirtinio koncerto ar kultūros renginio turite tiek įspūdžių, kad norisi griebti už skverno pirmą sutiktą pažįstamą ar net nepažįstamą praeivį ir išlieti jam savo emocijas, naujas patirtis ar, atvirkščiai, pasidalinti abejonėmis dėl vieno ar kito sprendimo? Dažnai šie įspūdžiai nugula socialinių tinklų asmeninėse paskyrose, tačiau ten bendrame sraute juos labai greitai gilyn nustumia kitos naujienos.
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) kultūros svetainė Kulturpolis.lt siūlo erdvę visiems, norintiems publikuoti savo apžvalgas apie Klaipėdos kultūros ir meno reiškinius. Nauja svetainės rubrika „Jūsų tekstai“ skirta naujų talentų, rašančių apie kultūrą ir meną, paieškai. Savo tekstuose kviečiame analizuoti, reflektuoti tai, ką pamatėte uostamiesčio teatrų scenose, koncertų salėse ar parodų erdvėse, kas sudomino, privertė susimąstyti ar sužadino emocijas. Talentingiausiems autoriams ateityje pasiūlysime nuolatinę abipusiai naudingą partnerystę, įvertintą honorarais!
O kad noras rašyti rubrikai „Jūsų tekstai“ būtų dar didesnis, kiekvieną mėnesį redakcinės kolegijos atrinktų rašinių autoriams bus skiriami piniginiai prizai: geriausio rašinio autoriui – 75 eurai, dar vienas autorius bus paskatintas 50 eurų. Geriausiam jaunajam autoriui (iki 18 metų) skiriamas 30 eurų prizas*.
Pirmieji laureatai bus paskelbti š. m. gruodžio 12 d.
* Pastaba: nesant galimybės išmokėti pinigais, autoriams bus įteikti atitinkamos vertės dovanų kuponai.

Reikalavimai autoriams:
Rašiniai turi atliepti Klaipėdoje ar jos apskrityje vykstančius kultūros ir meno įvykius: parodas, spektaklius, koncertus, kultūros renginius ir pan.
Teksto apimtis – nuo 2500 iki 7000 ženklų be tarpų.
Siunčiant renginio nuotraukas (ne daugiau 4), būtina nurodyti jų autorystę. Naudojant ne savo nuotraukas, būtinas fotografo sutikimas jas publikuoti.
Tekstus su nuotraukomis siųskite el. p.: kulturpolis@kkkc.lt su nuoroda: Rubrikai „Jūsų tekstai“. Laiške parašykite, kokiu vardu ir pavarde ar pseudonimu publikuoti tekstą bei savo amžių.
Pastaba. Rašinių skaičius neribojamas. Redakcija pasilieka teisę nepublikuoti netinkamo turinio tekstų.