Grįžti
2019-03-18

Kvietimas į Klaipėdą iš Vokietijos sostinės

Kovo 6-10 dienomis Klaipėda, Klaipėdos regionas ir visa Lietuva buvo pristatoma didžiausioje tarptautinėje parodoje Europoje “ITB Berlin”.

Parodos metu buvo pristatytas Klaipėdos miestas ir regionas, buvo teikiama informacija apie atvykimo galimybes (skrydžiais, keltais, keliais), apgyvendinimo bei kitas paslaugas aktualias besidomintiems svečiams. Pristatyti: populiariausi lankytini objektai, dideji kultūriniai bei sporto renginiai, iliustracinė dalomoji medžiaga.

„ITB Berlin“ dalyvavo daugiau kaip 10000 įvairių dalyvių (organizacijų atstovų. 181 šalis ir regionas pristatė savo paslaugas 26 parodos salėse; Per penkias dienas trukusią parodą apsilankė apie 160000 dalyvių iš kurių 113500 lankytojų; Parodos dalyviai domėjosi atvykimo į Klaipėdą ir Klaipėdos regioną automobiliu, namelais ant ratų, kruiziniais laivais bei skrydžiais. Sulaukta daug klientų, kurie ketina 2019 metais atvykti į Lietuvą ir Klaipėdą, bei turėjo pasiruošę konkrečius klausimus dėl jų planuojamos viešnagės.

Lankytojai parodoje žinojo ko ieško ir dėsningai siekė susirinkti atsakymus į aktualius klausimus padėsiančius planuoti atostogoas. Iš pokalbių paaiškėjo, kad nemaža dalis jų ketina atvykti konkrečiai kruiziniais laivais ir teiravosi kiek toli nuo kruizinių laivų terminalo yra senamiestis ir lankomiausios vietos.