Grįžti
2019-10-29

„Laukiantys bilietai“ Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renginiuose

„Laukiančiu bilietu“ vadinamas geradario nupirktas bilietas vaikui ar jaunuoliui. VšĮ „Klaipėdos šventės“ sumanyto Labdaros koncerto lėšomis buvo sukurta net 200 bilietų, kurie lauks savo žiūrovo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro repertuariniuose renginiuose.

Kaip atpažinti „Laukiantį bilietą“? Toks bilietas turės savo išskirtinę žymę – ant jo bus uždėtas raudonas spaudas su užrašu „Laukiantis bilietas“.

„Laukiančiu bilietu“ pasinaudoti galės į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklius savarankiškai atėję vaikai, paaugliai ir jaunimas iki 18 m. amžiaus. Tėvai taip pat turės teisę prašyti „Laukiančio bilieto“ savo vaikams. Kartu su „Laukiančiu bilietu“ klausytojui pateikiama atmintinė, kurios užpildyta šaknelė lieka kasininkui.

Primename, kad suaugę asmenys negali pretenduoti į „Laukiantį bilietą“. Kilus abejonei dėl asmens, siekiančio pasinaudoti „Laukiančiu bilietu“, amžiaus, Klaipėdos Žvejų rūmų kontrolierius turi teisę paprašyti asmens dokumento.

„Laukiančių bilietų“ platinimo vieta – Klaipėdos Žvejų rūmų kasa (Taikos pr. 70, Klaipėda). Juos gauti bus galima tol, kol bus išdalinti visi 200  paruoštų „Laukiančių bilietų“.

Informacija apie „Laukiančius bilietus“ skelbiama Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Facebook paskyroje, www.klaipedosmuzikinis.lt bei nurodytais kontaktiniais telefonais.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras palaiko iniciatyvą skatinti šeimas su vaikais bei jaunuolius lankytis spektakliuose bei koncertuose, tokiu būdu supažindinti jauniausius kultūros vartotojus su profesionaliu scenos bei muzikos menu, auginti motyvuotą ir išprususią ateities kartą.

KVMT inf.

Domo Rimeikos nuotr.