Grįžti
2023-04-12

Lietuvos restoranų svečiai išrinko 20 geriausių

Restoranų rezervavimo platforma „Tablein.lt“ paskelbė 2022-aisiais svečių geriausiai įvertintų dvidešimtį Lietuvos restoranų. Trečius metus vykusių „Tablein Diners’ Awards“ ypatumas yra tas, jog restoranus vertina patys jų lankytojai.
„Tablein Diners’ Awards“ apdovanojimai skelbiami nuo 2019-ųjų. Geriausius sąrašo restoranus išrenka patys lankytojai, rezervavę staliukus per „Tablein.lt“ ir po viešnagės pasidaliję savo patirtimi. Paulius Šuksteris, UAB „Internet Marketing Solutions“ vadovas bei platformos „Tablein“ įkūrėjas ir vadovas, tikina, jog „Tablein.lt“ nėra „erdvės netikriems, anoniminiams komentarams ar jų klastotėms. Vertinimas prieinamas tik staliuką rezervavusiam ir iš tiesų restorane apsilankiusiam svečiui“ ir garantuoja rinkimų skaidrumą.
Anot jo, restoranų svečiai platformoje „aktyviai dalijasi savo potyriais, o gautas atgalinis ryšys leidžia ne tik padėti kitiems lankytojams išsirinkti. Kartu jis skatina tobulėti ir pačius restoranus“.
Skelbiama, jog per „Tablein.lt“ staliukus Lietuvos maitinimo įstaigose rezervavo beveik 3 mln. svečių.
Į geriausiųjų „Tablein Diners’ Awards 2022“ sąrašą pretendavo ne mažiau nei po 100 atsiliepimų 2022 m. surinkę restoranai, o „galutinius rezultatus lėmė maisto, aptarnavimo, aplinkos bei švaros reitingavimas“, rinkimų virtuve dalijasi jų rengėjai.