Grįžti
2020-11-26

LIVE transliacija Eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje

Skambant šventiniam koncertui, teatro aikštėje nušvis svarbiausias žiemos švenčių simbolis – eglutė ir visą šventinį laikotarpį papuošianti šviesos instaliacija

„Šiaurinė žvaigždė“

Saugodami save ir kitus, centrinės miesto eglutės įžiebimą ir šventinį koncertą, šį kartą kviečiame STEBĖTI NAMUOSE.
Įsitaisykite patogiai, paruoškite puodelį kvapnios arbatos, paskanaukite imbierinių sausainių, patikrinkite namuose turimas girliandas, ir visi drauge uždegę kalėdines šviesas pradėkime gražiausių žiemos švenčių laukimą.
Gruodžio 5 d. 17 val. Klaipėda pradės žiemos švenčių laukimą.
Šventinį vakarą klaipėdiečiai ir visi mylintys uostamiestį, internetinės transliacijos metu išvys intriguojančią kelionės Kalėdų link pradžią – specialiai Klaipėdai dedikuotą šventinį koncertą su atlikėjų sveikinimais iš įvairių Lietuvos miestų. Koncertas „Kalėdos atkeliauja į Klaipėdą“ sujungs įvairias sostines: Vilnių – Lietuvos sostinę, Kauną – laikinąją sostinę, Nidą – būsimą Lietuvos kultūros sostinę ir Klaipėdą – būsimą Europos jaunimo sostinę. Šventiniam koncertui diriguos pats Kalėdų Senelis.
Gruodžio 5-osios vakarą, Teatro aikštėje, kartu su eglute nušvis ir visą kalėdinį laikotarpį iki Naujųjų lydės šviesos instaliacija „Šiaurinė žvaigždė“. Instaliacijos autorius – šviesos menininkas Arvydas Buinauskas.
Pakelkime akis į dangų, ir pamatykime klaipėdietišką ,,Šiaurinę žvaigždę“ ne vieną šimtmetį rodžiusią kelią jūrininkams, astronomams, keliautojams visoje planetoje. Kasdien vis aukščiau kildama ir šviesėdama ji taps tikra Kalėdine žvaigžde savo išskirtiniu švytėjimu visus sukviesiančia prie didžiausios metų šventės apeiginio stalo.
Kultūros uostas informacija