Grįžti
2020-03-06

Nenuobodžiauk – priimk iššūkį Klaipėdoje!

Ką veikti Klaipėdoje? Ieškoti Stebuklingo Peliuko, o gal susiruošti į žygį pajūriu?
Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras paruošė daugybę užduočių, kurias atlikti reikia būtent Klaipėdoje!

Iš 8 kategorijų kiekvienas keliautojas gali pasirinkti iššūkių temą pagal savo interesus: kulinarinį ar kultūrinį, aktyvų ar pažintinį, crazy ar foto.

Pirmą kartą iššūkių kortelės buvo pristatytos sostinėje kelionių ir laisvalaikio parodoje „Adventur“ šių metų sausį.

„Parodos lankytojams patiko pati idėja, smagios teminės kortelės, daugybė įdomių veiklų. Žmonės noriai skaitė užduotis, žadėdami jas atlikti Klaipėdoje ir pasidalinti socialiniuose tinkluose“,- sakė direktorė Romena Savickienė.

Užduotyse rasite ir skanius, ir ekstremalius, ir pašėlusius iššūkius – nuo gintarinės arbatos ir skaniausių sūrio pirštelių ragavimo iki maudynių šaltoje Baltijos jūroje po apsilankymo pirtyje ant jūros kranto! Mes tikime, jog iššūkiai padės ne tik patirti gerų įspūdžių, suteiks teigiamų emocijų, bet ir padės geriau pažinti Klaipėdą – miestą, kuriame jūsų laukia dar daug atradimų!

Kaip tai veikia?

Užsukite į Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centrą, rinkitės vieną iš iššūkių kortelių ir dalinkitės įspūdžiais, žymėdami nuotrauką grotažyme #KlaipėdaKviečia.
Besidomintiems kultūra siūlome pasirinkti kultūros iššūkius, tiems, kurie iš atostogų parsiveža bent jau tūkstantį nuotraukų – rinktis foto, o tikrai pašėlusiems labiausiai patiks crazy iššūkiai! Iš penkių kiekvieno iššūkio variantų tikrai rasite smagiausią – tarkim, rasti 10 akmenukų su skylute Klaipėdos paplūdimyje!